Reklama

Kim Kardashian kusi w łóżku i znów szokuje strojem!

Kim Kardashian wybrała się do Włoch. Celebrytka w towarzystwie Kate Moss i jej córki Lili Grace zwiedzała Rzym i Watykan. Na wizytę w sercu Kościoła Katolickiego Kim wybrała bardzo odważny strój. Przesadziła? To jednak nie koniec, bo tym razem gwiazda postanowiła także zaskoczyć fanów zdjęciem z łóżka.

Kim Kardashian zaskoczyła zdjęciem

 Kim Kardashian po siedmiu latach małżeństwa rozwodzi się z Kanye Westem. To dla niej z pewnością niełatwy okres, więc, by ukoić skołatane nerwy, udała się w podróż do Włoch. 

Na zwiedzanie Watykanu Kardashian wybrała bardzo odważną, obcisłą i prawie przezroczystą koronkową kreację. W opinii wielu osób był to strój zupełnie niedopasowany do okoliczności i zbyt seksowny, jak na wizyty w świątyniach. Celebrytka rzuciła jednak trochę światła na sytuację w podpisie swojej galerii zdjęć.

“Zwiedzanie Muzeum Watykanu było niewiarygodnym przeżyciem. To niesamowite móc zobaczyć klasyczne obrazy, budynki i rzeźby starożytnego Rzymu - zwłaszcza prace Michała Anioła. Mieliśmy też okazję zwiedzić prywatną kolekcję szat noszonych przez papieży od 1500 roku" - pisze na swoim koncie celebrytka.

Reklama

“Nie obawiajcie się, dopasowałam się do dress codu i w pełni się zasłoniłam w czasie wizyty w Bazylice św. Piotra i Kaplicy Sykstyńskiej" - uspokaja na koniec Kim Kardashian.

Tuż przed tą wizytą Kim dodatkowo rozgrzała swoich fanów, publikując swoje prawie nagie zdjęcie wprost z hotelowego łóżka.

Co myślicie o stroju celebrytki? Czy taki wybór to przejaw kiepskiego gustu? 

***
Zobacz również:

Kim Kardashian pozuje w bieliźnie modelującej 

Kim Kardashian jak Jackie Kennedy! Jest nie do poznania! 

Włoskie wakacje Kim Kardashian: biust na wierzchu i skąpa koronka w Watykanie!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy