Klaudia El Dursi publikuje nowe zdjęcia. „Napatrzeć się nie można”

Klaudia el Dursi opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia. Celebrytka pochwaliła się wyprawą na Islandię i zapozowała na tle niesamowitych widoków. Fani są pod wrażeniem kadrów. „Napatrzeć się na ciebie nie można” – stwierdziła jedna z internautek.

Klaudia El Dursi opublikowała nowe zdjęcia. Fani zachwyceni
Klaudia El Dursi opublikowała nowe zdjęcia. Fani zachwyceniPawel Wodzynski/East NewsEast News

Klaudia El Dursi zdobyła popularność dzięki udziałowi w 8. edycji programu Top Model. Jako pierwsza w polskiej edycji otrzymała złoty bilet, dzięki czemu nie musiała rywalizować w kolejnych etapach o dostanie się do domu modelek. Jury było nie tylko pod wrażeniem jej urody, ale i profesjonalizmu.

Ostatecznie El Dursi nie dostała się do finału, ale udział w programie stał się przepustką do dalszej kariery. Celebrytka została m.in. prowadzącą "Hotel Paradise".

Szczere wyznanie Klaudii el Dursi

Niedawno El Dursi była gościnią podcastu "Żurnalista - Rozmowy bez kompromisów". Opowiedziała o swojej rodzinie, relacji z ojczymem i braku bliskości ze swoją mamą. Podzieliła się też szczerym wyznaniem dotyczącym jej macierzyństwa.

Obecnie, El Dursi jest mamą 14-letniego Dawida i 10-letniego Jana. Pierwszego syna urodziła, mając 19 lat. Gwiazda wspominała, jak trudne były dla niej początki macierzyństwa. Do tego doszły trudności w zbudowaniu relacji z ojcem jej syna. Podjęła więc decyzję o wyprowadzce z Gdańska, a pomogła jej koleżanka z liceum.

Klaudia El Dursi na Instagramie

Klaudia El Dursi chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym i prywatnym na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 857 tys. osób. Gwiazda odsłania kulisy życia prywatnego, publikuje zdjęcia z podróży i przy okazji zachwyca stylizacjami. Letnie, kolorowe kreacje, eleganckie zestawy, ale i skąpe bikini przyciągają uwagę fanów.

Klaudia El Dursi publikuje nowe zdjęcia. "Napatrzeć się nie można"

Tym razem celebrytka pochwaliła się zdjęciami dokumentującymi jej wyprawę na Islandię. Klaudia El Dursi postanowiła pozować na tle zachwycających widoków. Celebrytka postawiła na wygodny, strój - legginsy, bluzę, kurtkę i sportowe buty.

Hej przygodo
napisała na Instagramie el Dursi.

Najnowsze zdjęcia celebrytki nie umknęły uwadze fanów.

"Napatrzeć się nie można na ciebie. Piękne widoki", "Jak zawsze piękna" - komplementowali internauci. Niektórzy postanowili się również podzielić z gwiazdą listą miejsc, które jeszcze powinna odwiedzić. Myślicie, że skorzysta z ich propozycji?

***

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 61: Aleksander KwaśniewskiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}