Reklama

Reklama

Kobiety o tych imionach są najbardziej pożądane wśród mężczyzn. Jesteś na liście?

Niektóre kobiety mają w sobie coś wyjątkowego. Zaskakują, przyciągają uwagę, zachwycają. Często mówi się o wrodzonych cechach, specyficznych zachowaniach czy chociażby nietypowym spojrzeniu. Okazuje się, że powodu takiego magnetycznego działania można szukać także w znaczeniu imienia. Na tej podstawie wyróżniono pięć żeńskich imion, które nie mogą narzekać na brak powodzenia. Czy można się z tym zgodzić? Oceńcie sami

Kobiety o tych imionach cieszą się największym powodzenie 

Katarzyna - hipnotyzuje

Jednym spojrzeniem może zahipnotyzować. Uśmiechnięta, energiczna, intrygująca. Ma w sobie to coś, co wzbudza chęć poznania. Chociaż często można spotkać się z opinią, że Katarzynę to się kocha albo nienawidzi, to na brak zainteresowania nie narzeka. 

Justyna - kusi 

Skromna, delikatna, kusząca. Tak często opisywana jest właścicielka tego imienia. Justyna potrafi słuchać, potrafi zaczarować. Jest dobrą przyjaciółką, subtelną kochanką, opiekuńczą kumpelą. Jest uwielbiana w towarzystwie za podejście do życia, swobodę w podejmowaniu decyzji i otwarte serce.  

Agnieszka - przyciąga 

Agnieszka kobieta silnie stąpająca po ziemi. Otwarta, szczera i energiczna. Nie brakuje jej szaleństwa i oryginalnych pomysłów. Przyciąga swoim mocnym charakterem i iskrą w oku. Można z nią porozmawiać o wszystkim. Jest dobrym słuchaczem, doradcą, towarzyszem niejednej życiowej podróży. 

Reklama

Czytaj także: To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice nazywają tak córki coraz częściej

Paulina - pragnąca bliskości 

Paulina zawsze ma problem - z kim wybrać się na spotkanie. Chętnych bowiem nie brakuje. Paulina przyciąga i owszem, ale potrafi też zniechęcić. Ma specyficzne podejście do różnych sytuacji i nie zawsze podoba się to osobie towarzyszącej. Potrafi być energiczna i szalona, a za chwilę cichutka i pragnąca bliskości, czułości. 

Aneta - daje poczucie bezpieczeństwa

Aneta taka dziewczyna z sąsiedztwa. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do otoczenia. Spokojna, opanowana i dająca poczucie bezpieczeństwa. Potrafi rozmawiać godzinami, a przy tym uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Jest idealny partnerką i to nie tylko do rozmowy... 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: imiona damskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy