Reklama

Reklama

Kolejny ważny apel jasnowidzki Aidy. Oto, co należy zrobić

Wizjonerka Aida podzieliła się z fanami kolejnym przesłaniem. Tym razem ciesząca się w Polsce popularnością jasnowidzka zabrała głos w ważnej sprawie. – Z tym przyszedłeś na świat, bo w piękno i radość życia jest wyposażona dusza każdego dziecka – napisała Aida.

Aida od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie dzieli się ważnymi przesłaniami związanymi z różnymi sprawami. Jasnowidzka urodziła się w Gruzji i ma ormiańskie korzenie.

Obecnie pracuje i mieszka w Polsce - to w naszym kraju stała się jedną z najbardziej znanych jasnowidzek. Swoje zdolności odziedziczyła po babce. 

Zobacz również: Nie módl się na cudzych grobach. "Błąkająca dusza będzie chciała się najeść naszym życiem"

Reklama

Aida z kolejnym ważnym przesłaniem

Tym razem Aida podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami na temat porównań z innymi ludźmi. Zwróciła uwagę, co jej zdaniem jest w życiu ważne.

Swoje przesłanie rozpoczęła od następujących słów:

- Bądź! Po prostu bądź! Bo jesteś kimś wyjątkowym, jedynym i niepowtarzalnym. Nie musisz wyglądać jak ktoś, bo jesteś sobą. Nie musisz umieć robić salta. Nie musisz być "kimś" - napisała.

Czytaj: Astronomiczne atrakcje listopada. Na początek zaćmienie księżyca

Aida apeluje: "Kochaj i bądź!"

Następnie zwróciła uwagę na kolejne istotne kwestie:

- Bądź radością w oczach, uśmiechem o poranku, łzą szczęścia i oporą. Bądź miłością i spokojem. To wszystko masz. Z tym przyszedłeś na świat, bo w piękno i radość życia jest wyposażona dusza każdego dziecka - przyznała Aida.

Swoje nowe przesłanie zakończyła w następujący sposób:

- Nie wyrastaj z miłości do siebie. Nie wyrastaj z marzeń. Nie wyrastaj z nadziei. Po prostu kochaj i bądź! - zaapelowała Aida.

Zobacz również: Clara Germany Cele - nastolatka, która "zawarła pakt z diabłem"

Fani dziękują Aidzie za przesłanie

Fani znanej jasnowidzki byli pod wrażeniem jej słów. Pod postem padło wiele komentarzy, w których dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

***

Sprawdź: Co widzisz na tym obrazu? Odpowiedź wiele mówi, kim jesteś

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy