Krzysztof Jackowski podał konkretny czas. "To jest moment kluczowy"

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami i przepowiedniami z internautami. Tym razem, tuż przez Wielkanocą, postanowił zanalizować sytuację polityczną na świecie. Niestety okazuje się, że jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych przeczuć i wróży nadejście kolejnego konfliktu.

Nowe wizje Krzysztofa Jackowskiego nie napawają optymizmem
Nowe wizje Krzysztofa Jackowskiego nie napawają optymizmem Pexels.com/ AKPA: Piętka MieszkoAKPA

Krzysztof Jackowski z nową wizją. "To jest moment kluczowy"

Już od pewnego czasu w swoich wizjach, którymi Krzysztof Jackowski dzieli się ze swoimi fanami za pośrednictwem platformy YouTube, jasnowidz mówił o kolejnym konflikcie, który nie będzie zależny od tego na Ukrainie.

Swoje nagranie Jackowski zaczął właśnie od przypomnienia własnej wizji o drugim konflikcie na świecie i zaznaczył, że prasa już o tym pisze w kontekście zakończenia hegemonii USA na Bliskim Wschodzie.

"Jeżeli USA w jakiś sposób straciłyby swoje wpływy na koszt Rosji i Chin, to wtedy Izrael jest w niebezpiecznej sytuacji. To jest moment kluczowy" - powiedział Jackowski.

Jackowski nie ma wątpliwości. Sytuacja robi się napięta

Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie wiele przepowiedni
Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie wiele przepowiedniWojtalewicz JarosławAKPA

"To sytuacja napięta, grożąca wojną. Jeżeli okaże się, że Bliski Wschód zacznie odwracać się w kierunku Rosji i Chin, to może to być punkt zapalny" - snuł dalej swoje analizy Jackowski.

Jasnowidz zwrócił uwagę na zależność Europy od Bliskiego Wschodu. Choć tamtejsze konflikty toczą się daleko od nas, to nie pozostaje to bez znaczenia dla Europy.

Cena ropy na Bliskim Wschodzie będzie miała wpływ na inflację w Europie, ale gorszą wiadomością zdaniem Jackowskiego jest to, że Rosja i Chiny mogą zyskać sprzymierzeńców.

"Kwiecień to czas początku krachu, który będzie ciągnął się latami. Też czerwiec występuje mi w wizjach. Kojarzy mi się z zaognieniem sytuacji na świecie." - podkreślił Jackowski.

Jasnowidz podzielił się także swoim zdaniem, że wojna już trwa i jest to wojna gospodarcza, a świat dopiero szykuje się do rzeczywistego starcia.

Jak Krzysztof Jackowski odreagowuje traumatyczne chwile?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas