Reklama

Jackowski przepowiedział, co może wydarzyć się w kwietniu

Krzysztof Jackowski to obecnie najbardziej znany polski jasnowidz, który niezwykle regularnie raczy swoich fanów wizjami dotyczącymi przyszłości Polski i reszty świata. Przeważnie jego przepowiednie nie wróżą nic dobrego, a wręcz mowa w nich o kryzysach, wojnach i chorobach. Nie inaczej było tym razem.

Krzysztof Jackowski ma same mroczne przeczucia

Krzysztof Jackowski do niedawna zajmował się odnajdywaniem osób zaginionych, a wszystko dzięki swojej zdolności jasnowidzenia. Od pewnego czasu jednak zajmuje się przepowiadaniem przyszłości i swoimi wizjami i przeczuciami dzieli się z widzami za pośrednictwem platformy YouTube. 

 To właśnie tam podczas transmisji na żywo przepowiada najbliższą przyszłość. Popularność jasnowidza z Człuchowa wzrosła w początkowym okresie pandemii, kiedy ludzie nie wiedzieli, jak potoczy się przyszłość całego świata. 

Zobacz też: Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

Reklama

Wytłumaczenia sytuacji można było więc szukać w słowach wizjonerów. Podobnie kanał Jackowskiego zyskał na popularności, gdy wybuchła wojna w Ukrainie. Od tego momentu przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego krążą wokół tematu geopolityki, konfliktów światowych i kryzysów finansowych. 

Często więc w jego przeczuciach występują najgorsze wizje i od miesięcy rośnie napięcie wokół pytania, czy konflikt na Ukrainie rozleje się na Europę? W najnowszej przepowiedni Jackowski odniósł się do wojny i nie miał najlepszych przeczuć. 

Jackowski o wizjach na kwiecień 2023

W swoich przepowiedniach Krzysztof Jackowski często odnosi się do kwietnia 2023 roku. Obecny miesiąc ma być wyjątkowym i to niestety wyjątkowym w negatywny sposób. 

Ostatnim razem podczas skupiania się nad zdjęciami przywódców państw USA, Chin i Rosji, Jackowski doznał przerażającej wizji. 

"Wojna zacznie się o świcie. W pogotowiu jest Wielka Brytania, ale ja nie mam wrażenia, że chodzi tu o Ukrainę. Nastąpi wojna, w myślach Joe Bidena jest wojna, która zacznie się o świcie, ale to będzie w innym miejscu wojna. To będzie wojna pięciu państw, nie pięciu, które będą ze sobą walczyć, ale będą walczyć z jednym, może z dwoma państwami. Czy nie chodzi tu przypadkiem o Bliski Wschód? Wojna pięciu sojuszy..." - powiedział Jackowski.

Zobacz też: Baba Wanga i katastrofalne przepowiednie na 2023 rok

Wojnę, która ma zacząć się w kwietniu o świcie, ma poprzedzać inne wydarzenie. Wybuch. 

"Krótko przed tą drugą wojną, mam wrażenie, że na Bliskim Wschodzie wybuchnie albo beczkowóz, tir z okrągłym baniakiem i dużo ludzi zginie, albo to będzie jakiś baniak, jak paliwo się przewozi. To właściwie będzie pretekstem do zaczęcia" - relacjonował swoje przeczucie Jackowski.

Jackowski powiedział jasno

Przeczucie o kolejnej wojnie nie brzmi optymistycznie, ale Jackowski zauważył promyk nadziei dla Polski w tej patowej sytuacji. 

Początkowo wizja nowego konfliktu ma wywołać panikę w ludziach, a Jackowski wielokrotnie apelował, by nie ulegać takim emocjom i czekać na rozwój wydarzeń. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | Przepowiednia | wizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy