Reklama

Krzysztof Jackowski przekazuje niepokojące wieści. "Tworzy się nowa siła"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przekazuje coraz to bardziej niepokojące wieści. Przeczuwa, że niedługo wydarzy się coś, co zmieni losy całego świata. Jego najnowsza wizja dotyczy walki o dominację na świecie. Jak przewiduje, trudna sytuacja dotknie też Polaków.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Od lat 90. pomagał policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Niegdyś specjalizował się w poszukiwaniach osób zaginionych. Obecnie jasnowidz skupia się na przepowiadaniu przyszłości. Na swoim kanale na platformie YouTube regularnie organizuje transmisje na żywo, podczas których dzieli wizjami się ze swoimi widzami. Niestety zwykle nie napawają one optymizmem. Krzysztof Jackowski przeczuwa, że już niedługo wydarzy się coś bardzo ważnego, co przełoży się na układ sił na świecie. 

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski — kim jest najsławniejszy polski jasnowidz?

Nadchodzi poważny kryzys. "Krach jest oczywistą oczywistością"

Według jasnowidza wszystko rozpocznie się od krachu w Stanach Zjednoczonych. Będzie się mówiło o pięciu lub sześciu bankach, jednak Jackowski nie sprecyzował nic więcej na ten temat. Jasnowidz przypuszcza, że Stanom Zjednoczonym może grozić bankructwo. Niestety kryzys ten będzie poważny i dotknie również Europę, a także Polskę. Według niego możemy stracić nasze oszczędności.  

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski nie pozostawia złudzeń. W czerwcu czeka nas załamanie

Sytuacja na świecie coraz bardziej się komplikuje. Czy czeka nas wojna o dominację? 

Jak stwierdził Jackowski: 

Jasnowidz twierdzi, że Stany Zjednoczone, stoją w obliczu poważnego kryzysu, ponieważ są mocno zadłużone, podobnie jak Europa czy też Polska. To właśnie ten kryzys przyniesie początek zmian sił na świecie.

Jackowski wskazuje też, kto w owej walce będzie na wygranej pozycji. Wspomina, że Stany Zjednoczone mają "problemy z własnym pieniądzem". Jednocześnie porównał je do Chin, które takowych problemów nie mają. 

Następnie dodał, że "Ameryka nie ma za dużego wyboru". Według niego Chiny już od pandemii mają chęć na przejęcie dominacji na świecie.  

Zobacz również: Policzyli, ile zarabia jasnowidz Krzysztof Jackowski. Kwota robi wrażenie?

Jackowski twierdzi, że "konfrontacja będzie najgorszą rzeczą"

Wizja Krzysztofa Jackowskiego dotyczyła walki dwóch sił. Jasnowidz zobaczył jednak, że:

Jackowski nie pozostawia złudzeń. Wspomniany przez niego krach może być próbą zmiany sił na świecie. Nie stwierdził on dokładnie jaką formę to przybierze, ale zapewnia, że: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz | wizja | przepowiednia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy