Krzysztof Jackowski spojrzał na mapy. Teraz ostrzega świat

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Niestety najpopularniejszy jasnowidz w Polce rzadko miewa optymistyczne wizje. Zazwyczaj przepełniają go leki i niepokoje. Kilka dni temu zabrał głos w sprawie potencjalnego uderzenia bomby atomowej. Spojrzał na mapy poszczególnych państw i wskazał - jego zdaniem - zagrożone atakiem państwa.

Krzysztof Jackowski znów przeczuwa zagrożenie. Tym razem "wyczytał" je z map
Krzysztof Jackowski znów przeczuwa zagrożenie. Tym razem "wyczytał" je z mapBartosz KrupaEast News

Popularność Krzysztofa Jackowskiego nie słabnie

Krzysztof Jackowski jest zdecydowanie najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube. Podczas transmisji na żywo regularnie dzieli się z internautami przychodzącymi do niego znienacka przeczuciami. Jackowski, analizując wydarzenia polityczne i gospodarcze, próbuje przewidzieć, co może wydarzyć się w przyszłości.

Filmy jasnowidza należy traktować z przymrużeniem oka. Mimo to cieszą się one ogromnym zainteresowaniem internautów. Kanał Jackowskiego subskrybuje bowiem prawie 300 tys. użytkowników YouTube. Takie zasięgi robią wrażenie.

Jackowski rzadko mówi o rzeczach napawających optymizmem. Znacznie częściej zapowiada nieszczęścia,  zwiastuje kryzysy i nadciągające konflikty. Kilka dni temu postanowił podzielić się z internautami najnowszym przeczuciem. Co zobaczył tym razem?

Krzysztof Jackowski twierdzi, że widzi więcej.  Co zobaczył tym razem?
Krzysztof Jackowski twierdzi, że widzi więcej. Co zobaczył tym razem?Bartosz KrupaEast News

Krzysztof Jackowski powrócił z niepokojącą wizją. Spojrzał na mapy państw

Jackowski zatytułował najnowszą transmisję "Moje poczucia z map państw". Na początku live’a zaznaczył, że wydrukował mapy poszczególnych państw i spoglądając na nie, zamierza przewidzieć, jak będzie wyglądała przyszłość tychże terenów.

W dalszej części transmisji Krzysztof Jackowski zdradził, co dokładnie zamierza wyczytać z kartek, które zgromadził przed sobą. Podkreślił, że zajmie się tematem, który nurtuje świat już od kilku miesięcy. Władimir Putin wciąż straszy, że jeśli Ukraina nie zrezygnuje z obrony, nie zawaha się użyć broni jądrowej. Jasnowidz, wpatrując się w mapy, postanowił sprawdzić więc, czy wyczuje nadciągające zagrożenie w postaci uderzenia bomby atomowej.

Dziwna rzecz mi się skojarzyła jako pierwsza. W życiu bym się tego nie spodziewał. Drodzy państwo... Poczułem, że jeżeli gdziekolwiek miałaby spaść atomowa, to w obecnym czasie wszystkim nam by się kojarzyła Ukraina i jej okolice, a ja państwu powiem, że jeżeli grozi nam w najbliżej przyszłości atom, to jest to Bliski Wschód
zaznaczył podczas transmisji na żywo Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie poprzestał jednak na tym  przeczuciu. Postanowił iść o krok dalej i podać nazwy konkretnych państw - jego zdaniem - zagrożonych ewentualnym atakiem. "Południowa część Iranu, czyli od strony Pakistanu, Afganistanu" - wymienił niemalże jednym tchem jasnowidz.

Te rejony w moim poczuciu są zagrożone atomem
stwierdził Jackowski.
Wizje Jackowskiego należy traktować z przymrużeniem oka
Wizje Jackowskiego należy traktować z przymrużeniem okaBartosz KrupaEast News

***

Zobacz również:

Depresja to nie moda. Tomasz Organek w "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas