Księżna Kate i książę William zniknęli z mediów. Co się stało?

Księżna Kate i książę William byli ostatni raz widziani publicznie w lipcu podczas Wimbledonu. Od tego momentu małżonkowie wraz ze swoimi dziećmi nie pokazują się publicznie, a poddani zaczęli zastanawiać się, co jest powodem ich nieobecności. Wiele wskazuje na to, że rodzina może przebywać właśnie na... długo wyczekiwanych i w pełni zasłużonych wakacjach.

Księżna Kate i książę William przebywają obecnie na wakacjach?
Księżna Kate i książę William przebywają obecnie na wakacjach?Chris Jackson / Staff Getty Images

Nagłe zniknięcie księżnej Kate i księcia Williama. Co jest powodem nieobecności?

Połowa lipca 2023, to wtedy ostatni raz byli widziani publicznie książę William i księżna Kate podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie tenisa - na Wimbledonie.

Pojawiły się podejrzenia o złe samopoczucie któregoś z małżonków lub o problemy rodzinne. Jednak nic bardziej mylnego! Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem są... wakacje pary i ich trójki dzieci!

"Ok! Magazine" w rozmowie z zaufaną osobą z kręgu książęcej pary dowiedziało się, że w tym roku spędzenie rodzinnych wakacji było dla Kate i Williama priorytetem.

"William i Kate bardzo jasno dali do zrozumienia, że podczas tych wakacji chcą mieć czas tylko dla siebie i dla dzieci. Zablokowali większą część lata, aby móc spędzić czas z pociechami" - donosi źródło "Ok! Magazine".

Gdzie przebywają księżna Kate i książę William?

Wakacje członków rodziny królewskiej to temat pilnie strzeżony przez służby dbające o ich bezpieczeństwo. Z różnych powodów miejsce wakacyjnego pobytu Kate i Williama nie jest nigdzie podawane.

Poczynając od najbardziej oczywistych powodów, jak zagrożenie bezpieczeństwa, możliwość zamachu, a kończąc na zapewnieniu prywatności Kate i Williamowi oraz ich dzieciom.

Brytyjskie media mogą tylko spekulować, gdzie wybrała się para. Jedni mówią o zaszyciu się w Wielkiej Brytanii w posiadłościach należących do rodziny królewskiej, a inni o egzotycznych kierunkach wakacji, gdzie bawią się na prywatnych jachtach z dala od zatłoczonych plaż.

Ciężkie miesiące dla księżnej Kate i księcia Williama

Tegoroczny urlop jest w pełni zasłożony dla księżnej Kate i księcia Williama. Ostatnie dwa lata nie były łatwe dla rodziny królewskiej. Problemy z księciem Harrym i Meghan Markle, śmierć królowej oraz objęcie tronu przez króla Karola III, były wydarzeniami niezwykle wyczerpującymi dla księżnej Kate i księcia Williama.

Psychiczne obciążenie to nie wszystko, ze względu na zmiany na królewskim tronie książecej parze doszło sporo nowych obowiązków. Nic więc dziwnego w tym, że oboje marzyli o rodzinnych wakacjach, gdzie będą mogli nieco odpocząć.

Kate, William i ich dzieci - rodzina w komplecie na czerwonym dywanieAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas