Reklama

Księżna Kate w wyjątkowym miejscu. Trudno oderwać od niej wzrok

Księżna Kate ma ostatnio wiele pracy. Żona księcia Williama nie ustaje w odwiedzaniu różnych instytucji i z zaangażowaniem rozmawia z poddanymi, którzy coraz mocniej widzą w niej przyszłą królową. Dodatkowo księżna zwraca na siebie uwagę stylizacjami i jak się okazuje, jej garderoba zmieniła się nie bez przyczyny!

Księżna Kate odwiedziła wyjątkowe miejsce

Księżna Kate odwiedziła AW Hainsworth, rodzinny młyn, który w 1958 roku kupił firmę jej prapradziadka, William Lupton & Co. AW Hainsworth wykonał szkarłatne tuniki dla gwardzistów pełniących służbę podczas koronacji zarówno królowej Elżbiety II w 1953 r., jak i króla Karola III w maju.

 Podczas wizyty księżniczka spotkała się z wieloma praktykantami firmy oraz ich mentorami, którzy przekazują specjalistyczną wiedzę na temat tradycyjnych maszyn i technik, które są nadal stosowane.

Catherine pokazano także laboratorium, które firma wykorzystuje do opracowywania najnowocześniejszych innowacji i rozwoju produktów.

Zobacz też: "The Crown" nie powinien być kontynuowany? Helena Bonham Carter komentuje

Reklama

Żona księcia Williama od dawna pasjonuje się znaczeniem przemysłu tekstylnego i podczas swojej wycieczki mogła dowiedzieć się o nim więcej. To była dla niej wyjątkowa okazja do poznania swojej rodzinnej historii i do wysłuchania pracowników tego niezwykłego miejsca. 

Podczas wizyty księżnej Kate trudno było oderwać od niej wzrok nie tylko z powodu jej zaangażowania i pasji do wykonywania swoich obowiązków, ale także ze względu na jej strój. 

Księżna Kate zachwyca. Zmiana jej garderoby nie jest bez znaczenia

Księżna Kate przybyła do fabryki tekstyliów w pięknym, oliwkowozielonym garniturze od domu mody Burberry. Nieco biurowy, a jednocześnie szykowny styl szybko staje się znakiem rozpoznawczym Kate. 

Królewska ekspertka ds. stylu, Mirandą Holder, w rozmowie z "Hello! Fashion" wyjaśniła, dlaczego Kate nagle zaczęła pojawia się tylko w garniturach. Tylko we wrześniu księżna Kate wystąpiła aż w siedmiu zestawach szytych na miarę.

Zobacz też: Księżna Kate przeżywa prawdziwy dramat. Nie może mieć więcej dzieci

"Wizerunek księżnej Kate zdecydowanie nabrał bardziej biznesowego charakteru, odkąd została księżną Walii. Jej poważniejsza garderoba odzwierciedla powagę roli, którą obecnie przyjęła" wyjaśniła Miranda.

Zmiana jej garderoby absolutnie nie jest przypadkowa. Poddani już nie widzą jej jako "dziewczyny z sąsiedztwa" w zwiewnych sukienkach, ale poważną, przyszłą królową, która orientuje się w państwowych sprawach i podchodzi do nich całkowicie poważnie. 

Zakładając garnitury księżna Kate pokazuje zdaniem Mirandy Holder szacunek do rozwijającego się w Wielkiej Brytanii biznesu i pragnie wspierać przedsiębiorców w swoim kraju. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Katherine | księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama