Reklama

Księżna Kate wbiła szpilkę Meghan Markle? Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia

Księżna Kate uchodzi w Wielkiej Brytanii za ikonę stylu i wiele kobiet inspiruje się tym, co ma na sobie żona księcia Williama. Ostatnio zachwyciła ona na spotkaniu z członkami charytatywnej organizacji Streets of Growth, prezentując się w doskonale skrojonym garniturze, który nosiła z niezwykłą lekkością i odrobiną nonszalancji. Niektórzy dopatrzyli się w tej stylizacji nawiązania do tego, co niedawno nosiła... Meghan Markle.

Księżna Kate z kolejna wizytą w organizacji charytatywnej

Księżna Kate spotkała się z członkami organizacji "Streets of Growth" 19 września 2023 r. w Londynie w Anglii, a spotkanie to było kolejnym w serii publicznych wystąpień księżnej i jej męża, księcia Williama, po ich powrocie z wakacyjnej przerwy.

 Ta organizacja charytatywna non-profit zajmuje się interwencją dla młodzieży we wschodnim Londynie. Pracuje nad zmianą życia młodych ludzi zagrożonych wpadnięciem w cykl izolacji, wyzysku, przemocy i przestępczości.

Problemy dzieci i młodzieży zawsze były w centrum zainteresowania księżnej Kate, która wraz z mężem chętnie wspiera takie inicjatywy, które pomagają w życiu i nauce młodym ludziom. 

Zobacz też: "The Crown" nie powinien być kontynuowany? Helena Bonham Carter komentuje

Reklama

Dlatego obecność księżnej Kate w "Streets of Growth" nikogo nie dziwi. Była to tez okazja do skupienia się na stylizacji księżnej, która jak zwykle zachwycała swoim wyglądem. 

Elegancja i klasyka w najlepszym wydaniu. Księżna Kate wie, jak przyciągnąć uwagę

Księżna Kate nie musi stawiać na krzykliwe kolory, czy fantazyjne wzory, by swoją stylizacją przyciągnąć uwagę. Księżna Kate uwielbia proste i klasyczne kroje, w których wie, że wygląda doskonale. 

Żadna ekstrawagancja w modzie nie jest jej potrzebna. Klasyczna elegancja i stonowane kolory to częste wybory księżnej. Tym razem wybrała ona niezwykle prosty, ale idealnie skrojony garnitur w kolorze cappuccino, który połączyła z równie prostą białą koszulką. 

Zobacz także: Księżna Kate ma wielką bliznę na głowie. Tajemnica sięga jej dzieciństwa

Delikatny makijaż i falowane włosy z nowo przyciętą grzywką dopełniły całego wizerunku Kate. Klucz do sukcesu księżnej Kate tkwi w umiarze i tym razem cała stylizacja również wzbudziła niemały zachwyt znawców mody. 

Stylizacja Kate była nawiązaniem do nieudanej stylizacji Meghan Markle?

Patrząc na doskonałą stylizację księżnej Kate trudno nie przypomnieć sobie o ostatnich wystąpieniach Meghan Markle podczas Igrzysk Invictus Games w Niemczech, na których gościła wraz z mężem, księciem Harrym. 

Podczas jednego z takich wystąpień Meghan Markle zdecydowała się na założenie garniturowych, szerokich spodni w kolorze ciemnego beżu i połączyła je z jedwabną brązową koszulą. Przez wielu stylizacja Meghan Markle została skrytykowana przez dość niechlujny wygląd materiałów oraz złe dopasowanie kroju ubrań. 

Księżna Kate udowodniła, że podobna stylizacja może wyglądać zupełnie inaczej, jeżeli zadba się o jej detale. 

Sprawdź: Pierwsze damy na pogrzebie królowej Elżbiety II. Agata Duda, Jill Biden orBrigitte Macron

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Katherine | księżna Kate | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama