Reklama

Reklama

Które znaki zodiaku kochają się najczęściej?

Wydaje się, że pójście z kimś do łóżka to dla wszystkich równie przyjemne zajęcie, ale astrologia nie pozostawia złudzeń! Pokazuje, że między poszczególnymi znakami zodiaku w kwestii seksualnego temperamentu istnieją spore różnice. Zatem które znaki zodiaku kochają się najczęściej i osiągają w tym mistrzostwo?

Baran

Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a i w sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia.

W związkach, które tworzą, seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek.

Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami.

Reklama

Lew

Naturą Lwa jest dominacja. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku najmocniej na świecie potrzebują podziwu, uznania i bycia w centrum uwagi. Te zasady odnoszą się do całego ich życia, także erotycznego. Lwy są świetnymi kochankami i mają tego świadomość. Podniecają je komplementy, zachwyty i wszelkie wyrazy uznania.

Wiele energii Lwy wkładają w to, by zrobić wrażenie na drugiej osobie. Nie ulegają rutynie. Lubią dominować i eksperymentować. Nie ma w sferze seksu rzeczy, której Lew nie zechciałby spróbować we własnej sypialni.

Skorpion

Seks to jedna z najważniejszych (jeśli nie najważniejsza) rzeczy w życiu Skorpiona, główna motywacja i napęd. 

Co to oznacza? Po pierwsze, zwykle mają w życiu wielu partnerów, lubią próbować seksu z osobami w różnym wieku, typie urody, narodowości, by zebrać jak najwięcej doświadczeń i dojść do mistrzostwa. Po drugie, niewiele rzeczy w seksie jest ich w stanie zawstydzić, nie istnieją dla nich tematy tabu.

Skorpiony lubią być łóżkowymi przewodnikami dla swoich partnerów i nie ma dla nich granicy, której nie dałoby się z nimi przekroczyć. Brzmi wspaniale? Tak, choć trzeba pamiętać, że wierność nie należy do mocnych stron Skorpionów.

***Zobacz także***

Koziorożec

Koziorożce mają opinię chłodnych, zdystansowanych, mało uczuciowych, skupionych na działaniu. Wiele osób sądzi (i jest w tym sporo racji), że główną namiętnością Koziorożca jest praca.

Jeśli chodzi o namiętność, nie warto się jednak dać zwieść tym pozorom! Osoby urodzone w tym znaku zodiaku są seksualnymi wulkanami. 

Lubią seks, bliskość, choć zdecydowanie potrzebują do niego uczucia i zaufania do drugiej osoby. Gdy czują się zakochane i bezpieczne, chętnie zrzucają pancerz i okazują uczucia. Z odpowiednim partnerem osiągają w sypialni prawdziwe wyżyny rozkoszy!

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt są rozgadane i bardzo ciekawe świata. Te dwie cechy dają o sobie znać także w sypialni.

Po pierwsze, lubią rozmawiać o seksie, fantazjować, dzielić się swoimi odczuciami, pytać, drążyć, planować. Po drugie, kochają eksperymenty, a seks jest dla nich okazją do sprawdzania wszelkich nowości, pomysłów i fantazji. 

Wymyślne pozycje? Gadżety? Fantazyjna bielizna? Bliźnięta kochają takie zabawy i na każdą propozycję zareagują entuzjastycznie!

Byk

Byk to osoba, która lubi seks, oczywiście pod warunkiem, że jest to seks najwyższej jakości. 

Nie idzie do łóżka z byle kim, nie musi zaspokoić swojego popędu przy każdej nadarzającej się okazji. Lubi zachwycić się swoją drugą połówką, w piękny sposób uwieść ją i spędzać z nią upojny czas w sypialni.

Byk jest dyskretny, opanowany, skupiony na sztuce kochania. Ma wyrafinowany gust. Świetnie czuje się w roli seksualnego przewodnika. Lubi czerpać rozkosz i chętnie daje ją innym. Zdecydowanie nie jest w łóżku egoistą.

Zobacz również:

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel.

Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy