Reklama

Reklama

Liczyli na zwrot kosztów wesela. Tyle znaleźli w kopertach. „Kpina i nieśmieszny żart”

Wraz z organizacją wesela państwo młodzi robią wszystko, aby zapamiętać ten wyjątkowy dzień do końca życia. Niektórzy stawiają na drogie ozdoby, wykwintne menu czy elegancki lokal. W parze z konkretnymi wyborami idą jednak niekiedy dość wygórowane ceny. Dlatego też młodzi mocno wierzą w zwrot, chociaż części kosztów. Tak było w tym przypadku. Zakończyło się wielkim zaskoczeniem.

Organizacja wesela wiąże się z coraz większym wydatkiem. W zależności od ilości gości koszt jednego dnia zabawy to niekiedy setki tysięcy złotych. W związku z tym młodzi niejednokrotnie starają się ograniczać ilość zaproszonych. Liczą jednocześnie, że koszt organizacji zabawy wróci się, chociaż w najmniejszym stopniu.

Nie zawsze tak się jednak dzieje. O tym dość dosadnie przekonała się Natalia, która na forum podzieliła się swoją historią.

Zobacz również: Życzenia na wesele 2022. Czego życzyć z okazji ślubu parze młodej?

Reklama

Organizacja wesela: rosnące koszty i nadzieja na zwrot

Kobieta organizowała swój ślub kilkanaście tygodni temu. Najważniejszy dzień jej życia miał być skromną imprezą, celebrowaną w dość ścisłym gronie. Na weselu pojawiło się 78 gości.

Panna młoda zadbała o wszelkie szczegóły. Pomimo niechęci do hucznej imprezy, postanowiła nie oszczędzać, licząc, że wydane pieniądze w większości zwrócą się w kopertach od gości. Jakież było jej zdziwienie.

Zobacz również: Hawaje: Fale przerwały wesele. "Nie sądziliśmy, że przeleją się przez mur"

"To jakaś kpina i nieśmieszny żart"

Historia mocno podzieliła internautów. Jedni starali się znaleźć zrozumienie dla oburzenia kobiety, przyznając, że średnia 100 złotych na kopertę jest zdecydowanie zbyt niska.

Większość internautów była jednak zgodna. Zaznaczyli, iż każdy daje do koperty tyle, ile może. W związku z tym państwo młodzi, podczas organizacji wesela, również powinni liczyć się z kosztami, nie polegając na gościach i ewentualnym zwrocie z prezentów.

Zobacz również: Idealna kreacja na wesele dla dojrzałych kobiet. Małgorzata Kożuchowska inspiruje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub | weselne koperty | ile wydać na wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy