Reklama

Magdalena Narożna odsłoniła brzuch, a fani oniemieli. "Jak zawsze zjawiskowa"

Magdalena Narożna sporą część wolnego czasu poświęca na aktywność fizyczną, by utrzymać smukłą sylwetkę. Na jej instagramowym profilu właśnie pojawiło się zdjęcie, na którym odsłoniła umięśniony brzuch. Stylizacja dokładnie podkreśliła jej figurę, a internauci oniemieli. Pod postem pojawiły się niemal same komplementy.

Magdalena Narożna i jej metamorfoza

Magdalena Narożna to gwiazda disco polo, która szerszej publiczności dała się poznać, występując w "Must Be The Music. Tylko muzyka" wraz z zespołem "Piękni i Młodzi". 

Wówczas tworzyła go wraz z mężem Dawidem Narożnym oraz Danielem Wilczewskim. Po rozwodzie miejsce Dawida Narożnego zajął Daniel Biczak. Udział w programie przyniósł wokalistce niemałą popularność, którą cieszy się do dziś. 

W ostatnim czasie Magdalena Narożna przeszła przemianę. Wokalistka zrzuciła zbędne kilogramy i zadbała o kondycję. Na Instagramie opublikowała post, na którym dokładnie widać metamorfozę jej sylwetki. Zaznaczyła, że wszystko to za sprawą diety i aktywności fizycznej. 

Magdalena Narożna stara się utrzymać wypracowane efekty, a więc wolne chwile poświęca m.in. na bieganie. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć robionych po treningach, którymi motywuje swoich fanów do działania. 

Reklama

Zobacz także: Sienna Miller zaskoczyła ciążową kreacją

Magdalena Narożna zachwyciła nowym zdjęciem

Gwiazda disco polo nie może narzekać na brak zainteresowania. Magdalena Narożna może się pochwalić gronem fanów, które stale się powiększa. Obecnie jej instagramowy profil obserwuje już 219 tys. osób, a więc nic dziwnego, że wokalistka regularnie publikuje nowe posty. 

Zobacz także: Tori Spelling pojawiła się na "90s Con 2023". Fani znów się niepokoją

Tym razem liderka zespołu "Piękni i Młodzi" zapozowała w czarnej obcisłej stylizacji, która dokładnie podkreśliła jej smukłą sylwetkę. Do tego krótki top odsłonił umięśniony brzuch, a fani nie potrafili przejść wobec tego obojętnie. W komentarzach nie szczędzili miłych słów. "Jak zawsze zjawiskowa", "Cudownie wyglądasz", "Jaka piękna" - czytamy na Instagramie. 

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy