Reklama

Anita Sokołowska o uczciwości. "Nie bójcie się iść za głosem intuicji"

Anita Sokołowska po wielu latach zdecydowała się odejść z serialu "Przyjaciółki". Dla wielu widzów to był ogromny cios - szczególnie ostatni odcinek z jej udziałem, kiedy grana przez nią bohaterka umarła. Teraz aktorka zamieściła na Instagramie refleksyjny wpis.

Anita Sokołowska - życie zawodowe

Anita Sokołowska jest polską aktorką, która największą popularność zyskała dzięki jednej z głównych ról w znanym serialu Polsatu "Przyjaciółki". Pochodzi z Lublina i ma 47 lat. Ukończyła PWSFTviT w Łodzi. 

Przez wiele lat pracowała w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Stała się rozpoznawalna, gdy występowała jako Lena Barska w "Na dobre i na złe". Potem Sokołowska przez 11 lat grała we wspomnianych już "Przyjaciółkach". 

Czytaj także: Anita Sokołowska w jesiennej stylizacji. Najmodniejsza fryzura sezonu

Reklama

Odejście Anity Sokołowskiej z "Przyjaciółek"

Jakiś czas temu jednak aktorka ku wielkiemu rozczarowaniu fanów ogłosiła, że odchodzi z serialu. Niedawno widzowie mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek z jej udziałem. Scena była wyjątkowo wzruszająca - bohaterka Sokołowskiej, Zuza, umarła otoczona swoimi przyjaciółkami.

Wielu fanów serialu zastanawiało się, co było powodem jej decyzji. Sokołowska wyjawiła to w jednym z ostatnich wywiadów.

Refleksyjny wpis Anity Sokołowskiej

Aktorka dodała również nieco refleksyjny post na Instagrama. "Jeśli jesteś uczciwy w tym co robisz - kosmos - odpowie ci tą samą energią" - napisała Sokołowska. Można to odczytywać jako odniesienie do jej odejścia z "Przyjaciółek".

Zobacz również: Anita Sokołowska przeszła metamorfozę. Zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anita Sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy