Reklama

Magiczna data w marcu. W ten dzień dzieją się prawdziwe cuda

23.03.2023 to magiczna data według tych, którzy wierzą w numerologię. 23 marca 2023 roku jest uznany za niezwykle szczęśliwą datę, a to wszystko przez wyjątkową kombinację liczb tego dnia. Czego możemy się spodziewać i jak najlepiej wykorzystać ten czas?

Liczby 2 i 3 w numerologii. Ta data ma znaczenie!

Data 23.03.2023 zawiera w sobie silne nagromadzenie liczb 2 i 3. To nie bez znaczenia dla numerologii. Liczba 2 oznacza harmonię i szczęśliwe połączenie pasujących do siebie elementów. 

 Związane jest to z jednoczeniem i pełną zgodą. Liczba 3 zaś nazywana jest liczbą niebiańską. Symbolizuje jedność człowieka z wszechświatem, co też łączy się, podobnie jak liczba 2, z harmonią. 

Dodatkowo liczba 23, czyli połączenie wibracji liczb 2 i 3, to wiara w lepsze jutro i ufność. 

Zobacz też: Równonoc wiosenna i równonoc jesienna. Dwa wyjątkowe dni w roku

Reklama

Nic więc dziwnego, że ci, którzy wierzą w siłę numerologii i wykorzystują w swoim życiu wibrację liczb, czekali na tę datę. 23 marca 2023 roku, to doskonały moment na zawalczenie o swoje szczęście. 

Nie na darmo dzień ten uznany jest za Międzynarodowy Dzień Szczęścia! To wszystko dzięki numerologii. 

Nie przegap godziny 23.23! Wykorzystaj ten czas na medytację i afirmację

23 dzień marca przez całą dobę ma wyjątkowo dobrą energię, którą można wykorzystać. To czas kiedy możemy skupić się na jasności umysłu, empatii, miłości i rodzinie, a także na szukaniu nowych rozwiązań i zawieraniu nowych umów. 

Zobacz także: Ta kaplica skrywa podobno Arkę Przymierza strzeżoną przez dziewiczego strażnika

Jeżeli zajmujemy się medytacją lub afirmacją, warto wysłać swoje myśli w kierunku zakończenia jakichkolwiek konfliktów, myśli w intencji pokoju i harmonii. 

Wyjątkowa tego dnia jest godzina 23.23. Wtedy wibracja tego dnia ma osiągnąć najwyższą jakość. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: numerologia | astrologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama