Reklama

Meghan Markle i książę Harry znów pokazali się publicznie! Brylują w towarzystwie

Kevin Costner, organizując charytatywne wydarzenie w swojej posiadłości w Santa Barbara, nie pominął na liście gości także Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy są mieszkańcami tej ekskluzywnej dzielnicy. To kolejne publiczne wystąpienie Meghan i Harry'ego, którzy niedawno byli podejrzewani o rozpad małżeństwa.

Zaskakujące pojawienie się Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry znaleźli się wśród wielkich nazwisk, które w piątek pojawiły się na liście gości u Kevina Costnera podczas zbiórki pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnej One805 w Santa Barbara w Kalifornii.   

 Aktor był gospodarzem One805LIVE!, które odbyło się w jego posiadłości przy plaży. Tam właśnie zorganizowano zbiórkę pieniędzy na rzecz społeczności osób udzielających pierwszej pomocy. 

Zobacz także: Książę William wściekł się na ojca. Ogromna awantura w Pałacu. Wykonał pilny telefon do Harry'ego

One805 zapewnia pomoc finansową i wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego osobom udzielającym pierwszej pomocy.

Reklama

Podczas tegorocznego wydarzenia na scenie pojawili się właśnie Meghan Markle i książę Harry, którzy wystąpili wraz z samym Kevinem Costnerem.

Uśmiechy i czułe gesty. Tak para chce uciszyć plotki o kryzysie?

Para promieniała, gdy wychodziła wraz ze znajomymi - Oprah Winfrey i Ellen Degeneres. Meghan wyglądała spektakularnie tego wieczoru. Żona księcia Harry'ego założyła niezwykle elegancką tweedową pelerynę domu mody Caroliny Herrary i zestawiła ją z czarnymi spodniami o prostych nogawkach. Włosy zaś upieła w niski kok. 

Jak zawsze makijaż Meghan wyglądał nieskazitelnie. Zdecydowała się na powiewające oko sztuczne rzęsy, ciepły bronzer i stonowaną bordową szminkę. Była aktorka dodała także złotą biżuterię, aby uzupełnić swój strój.

Zobacz także: Przyłapali Williama i Kate! Tak zachowują się prywatnie

Para oczywiście nie szczędziła sobie czułych gestów i to także kolejne ich publiczne wystąpienie w ostatnim czasie. Wszystko po to, by uciszyć plotki o kryzysie w ich związku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy