Reklama

Reklama

Miss Polski 2021. Przymiarki i próby finalistek

Za kilka dni, 20 sierpnia odbędzie się gala finałowa konkursu Miss Polski 2021, która będzie transmitowana na antenie telewizji POLSAT od godz. 20.00. Czym zajmują się tuż przed galą najpiękniejsze Polki?

Kandydatki do tytułu Miss Polski 2021 biorą udział w próbach choreograficznych i przymiarkach kolekcji, które zaprezentują na scenie. Atmosfera jest doskonała i emocje powoli rosną!

Finałowa gala konkursu Miss Polski to prawdziwe show. Dba o to choreograf - Anna Bubnowska, która od lat przygotowuje dziewczyny do występu na scenie. W tym roku znów nie zabraknie tanecznych prezentacji, które zawsze robią ogromne wrażenie.

W piątek na scenie zobaczymy kreacje Violi Piekut, Joanny Muzyk, Sleep Art, Reviver by Lorin oraz Self Collection.

Najpiękniejsze Polki spędzają na próbach większość dnia i mimo zmęczenia, bardzo angażują się w przygotowania.

Reklama

Kolejnym ważnym elementem przygotowań do gali są przymiarki. Czuwa nad nimi stylistka, Kasia Cygańska, która jest związana z konkursem Miss Polski już od 12 lat! Nikt tak jak ona nie potrafi dopasować stroju do urody i sylwetki finalistek. Dziewczyny zawsze podkreślają, że w strojach dobranych przez Kasię, czują się na scenie jak boginie.

Miss Polski 2021. Kto zasiądzie w jury?

W jury konkursu zasiądą same inspirujące kobiety: Ewa Wachowicz, Viki Gabor, Edyta Herbuś i Viola Piekut oraz byłe laureatki konkursu: Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska i Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska.

Gala finałowa, podczas której dowiemy się, która z dziewcząt zdobyła tytuł Miss Polski 2021 odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 20:00 i będzie transmitowana na antenie telewizji POLSAT.

Zobacz także:

Miss Polski 2021. Oto finalistki

Festiwal Piękna wraca do Polsatu

Miss Polski 2021. Kto poprowadzi galę?

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Miss Polski | Agata Wdowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy