Reklama

Reklama

Miss Supranational 2021: Kreacja Natalii Balickiej wzbudziła kontrowersje!

Podczas konkursu Miss Supranational 2021 reprezentantka Polski, Natalia Balicka zaprezentowała się w kreacji, która wzbudziła duże kontrowersje. Mimo że 21-latka nie wygrała konkursu, mówi o niej cała Polska. Wszystko przez nietypową suknię, w której wystąpiła Balicka. Stylizacja jest szeroko komentowana w sieci, dostrzegły ją również polskie gwiazdy.

Miss Supranational 2021: zmagania o tytuł najpiękniejszej

W konkursie Miss Supranational kobiety ze wszystkich kontynentów walczą o tytuł najpiękniejszej. W tym roku w zmaganiach wzięło udział 58 uczestniczek. Korona trafiła do Chanique Rabe - Miss Namibii. 23-latka ma już na koncie wiele zaszczytnych tytułów, m.in. Miss Namibii Nastolatek 2014 i Miss Teen Continents 2015 w Teksasie w USA. Zwyciężczyni nie ukrywała wzruszenia.

Natalia Balicka - jak poradziła sobie w konkursie?

W tym roku w konkursie Miss Supranational  Polskę reprezentowała 21-letnia Natalia Balicka. Mimo że Natalia nie zdobyła korony, świetnie poradziła siebie w zmaganiach o tytuł najpiękniejszej. Balicka zakwalifikowała się do finałowej 12. W klasyfikacji zajęła zaszczytne szóste miejsce, tym samym wyprzedzając aż 52 konkurentki. Co ważne, Polka zdobyła tytuł Kontynentalnej Królowej Piękności. 

Reklama

Natalia pracuje w modelingu, ale swoją przyszłość wiąże z medycyną. 21-latka chce w przyszłości zostać lekarką. Obecnie studiuje w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Po zakończeniu konkursu reprezentantka Polski w rozmowie z telewizją Polsat podziękowała za wsparcie i życzliwość, z jaką spotykała się przez ostatnie tygodnie:

Kreacja Natalii Balickiej zaszokowała widzów z całego świata

Natalia Balicka nie wygrała w konkursie Miss Supranational, mimo to skradła uwagę widzów. Polka na scenie zaprezentowała się w długiej czerwonej sukni. Górę kreacji przyozdabiał ornament w postaci białego orła. Dzięki wykończeniu stylizacja miała nawiązywać do godła Polski. Niestety, nie wszystkim spodobał się ten zamysł. Wiele osób uznało, że orzeł znacznie bardziej przypomina kurę.

Autorką patriotycznej kreacji  Natalii Balickiej jest Ela Piorun. Projektantka współpracuje między innymi z pierwszą damą. Piorun od dawna ubiera Agatę Dudę na oficjalne wyjścia.

Kreacja reprezentantki Polski wywołała duże kontrowersje. Niedługo po zakończeniu gali internauci zaczęli tworzyć memy z suknią w roli głównej. Stylizację Natalii Balickiej w social mediach komentują również gwiazdy.

Przeczytaj również: 

Miss Polski 2021 wybrana! 

Miss Polski 2021: Edyta Herbuś o uczestniczkach konkursu

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje