Reklama

Reklama

Na internetowej aukcji kupili walizki. W środku znaleźli ludzkie szczątki

Rodzina z Nowej Zelandii postanowiła kupić na aukcji internetowej walizki. Gdy zamówiony towar dotarł do nowych właścicieli, doznali szoku. W walizce znajdowały się bowiem ludzkie szczątki. Rodzina od razu o nietypowym zajściu powiadomiła policję. Funkcjonariusze mają pewne przypuszczenia. Podzielili się nimi z BBC.

Skusiła ich okazja. Tego się nie spodziewali

Rodzina mieszkająca w Nowej Zelandii zdecydowała się zakupić przez internet walizki. Towar został wystawiony na aukcji w South Auckland. Poszczególnie przedmioty pochodziły z magazynu, który pełnił funkcję biura rzeczy znalezionych. Składowano tam obiekty porzucone przez właścicieli.

Korzystna cena zachęciła rodzinę do licytacji. Domownicy ze zniecierpliwieniem czekali na walizki. Odebrali wylicytowaną zdobycz, a w domu natychmiast otworzyli przesyłkę. Widoku, jaki wówczas zobaczyli, nie zapomną do końca życia.

Po otworzeniu walizki okazało się, że w środku znajdują się ludzkie szczątki. Fragmenty szkieletu poupychano w zakamarkach torby podróżnej. Widok przeraził nabywców. Rodzina z Nowej Zelandii od razu o swoim makabrycznym odkryciu poinformowała policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia.

Reklama

Policja bada sprawę. Funkcjonariusze mają pewne podejrzenia

Zgodnie z relacją BBC policja wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa. Funkcjonariusze w pierwszej kolejności chcą ustalić, kim był zmarły, którego ciało umieszczono w walizce. Podejrzewają, że szczątki mogą należeć do więcej niż jednej ofiary - jest to jednak hipoteza, która dopiero zostanie poddana weryfikacji.

Funkcjonariusze nie wiedzą na razie, jak doszło do umieszczenia szczątków w walizce i dlaczego ta znalazła się w magazynie rzeczy znalezionych. Nie podejrzewają jednak, by rodzina z Nowej Zelandii, która zakupiła torbę podróżną miała coś wspólnego ze zbrodnią. 

***
Zobacz również:

Mordowała kochanków z zimną krwią. Nagie ciała zakopywała w chlewie

Technologia w służbie zbrodni. Internetowi mordercy

Handlował ludzkimi szkieletami


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: walizki | ludzkie szczątki | morderstwa | makabryczne odkrycie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy