Reklama

Reklama

Najbardziej pożądana trenerka fitness. Kim jest Lais DeLeon Hightower?

Lais DeLeon Hightower to jedna z najbardziej popularnych trenerek fitness na świecie. Od 15 lat pracuje nad swoim ciałem i pomaga osiągnąć wymarzony wygląd innym ludziom. Kim jest brazylijsko-panamska piękność, która dzięki swojej pasji i determinacji zdążyła już dorobić się prawdziwej fortuny?

Lais DeLeon Hightower jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych trenerek fitness na całym świecie. 

Od 15 lat działa w branży, a pomimo tego jej wygląd praktycznie się nie zmienia. 

Profil 34-letniej brazylijsko-panamskiej piękności, która wciąż śmiało może uchodzić za 19-latkę, na Instagramie śledzą już ponad 894 tysiące osób.

Lais DeLeon Hightower zachwyca urodą. Kim jest piękna trenerka fitness?

Lais DeLeon Hightower zarobiła już ponad 2 miliony dolarów, pracując nad swoim ciałem i pomagając osiągnąć wymarzoną sylwetkę swoim fanom. 

Atrakcyjna entuzjastka zdrowego stylu życia od najmłodszych lat uwielbiała sport. Jako dziecko trenenowała lekkoatletykę i piłkę nożną, ale wykazywała również zainteresowanie muzyką i aktorstwem. 

Przygodę z siłownią rozpoczęła w 2006 roku i szybko uzmysłowiła sobie, że to właśnie tym chce się zajmować i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.  

W 2013 roku na dobre weszła do mediów społecznościowych i od tego czasu nie tylko trenuje, ale reklamuje też różne produkty związane z branżą fitness oraz beauty. 

Reklama

Wielu mężczyzn na całym świecie z niecierpliwością wyczekuje, aż Lais DeLeon Hightower podzieli się z nimi w sieci kolejnymi gorącymi fotkami, jednak jej serce od lat jest zajęte przez przystojnego youtubera, Beau Hightowera, którego specjalizacją jest medycyna sportowa.

Czytaj również: 

Krzysztof Krawczyk Junior wściekły na wdowę! 

Stella del Carmen. Piękna córka Antonio Banderasa 

Odwiedził każdy kraj na świecie. I to w tym wieku!

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje