Reklama

Reklama

Onieśmiela mężczyzn swoją urodą. Gdy widzą jej ciało, uciekają w popłochu

Opublikowane w mediach społecznościowych przez młodą kobietę nagranie wzbudził oburzenie wśród internautów. 33-letnia TikTokerka przyznała, że nie może opędzić się od zalotów mężczyzn, którzy chętnie proponują spotkania. Wszystko jednak się zmienia, gdy zaczynają baczniej się jej przyglądać. Oto powód, dla którego w sieci rozpętała się burza.

 Z mediów społecznościowych korzysta zdecydowana większość ludzi na świecie. TikTok zaraz obok Instagrama czy mniej popularnego ostatnimi czasy Facebooka, to platformy, na których można pokazywać swoje życie, publikować zdjęcia, filmiki, przedstawiać trendy, triki, a także zyskiwać popularność i zarabiać. Jedna kobieta postanowiła ostatnio wykorzystać swoje konto na TikToku w jeszcze innym celu.

Atrakcyjna kobieta ma problem z mężczyznami

Cass to 33-letnia, atrakcyjna kobieta. Nie ma w życiu łatwo, bowiem samotnie wychowuje dzieci, a TikToka traktuje jako formę rozrywki — miejsce, gdzie może oderwać się od codzienności i podzielić nagraniami ze swojego życia. W jednym z ostatnich filmików poruszyła pewien delikatny temat, a mianowicie problem, który od czasu pojawienia się na świecie dzieci, towarzyszy jej podczas kontaktów z płcią przeciwną. Choć słyszy często od mężczyzn komplementy i zapewnienia o swojej atrakcyjności, w momencie gdy potencjalni partnerzy widzą jej ciało, nagle urywają kontakt.

Reklama

Kobieta tym samym miała na myśli, że tego typu sytuacje są przykre i krzywdzące. Nie może zrozumieć, dlatego mężczyźni tak bardzo odpycha naturalne, kobiece ciało. 

Nagranie wywołało oburzenie wśród internautów

Jak się potem okazało, pod postem posypała się masa komentarzy od internautek oraz internautów, którzy nie mogą uwierzyć w to, że Cass spotyka się z tak podłym zachowaniem.

"Nie ma w tobie nic złego, że wyglądasz niesamowicie".

"Gdzie oni mają oczy?!"

"Jesteś absolutnie wspaniała".

"Niektórzy faceci nie mają gustu. Ty jesteś piękna" - pisali internauci

Jak widać, TikTokerka ma wyjątkowego pecha, bowiem trafia na mężczyzn, którzy oceniają atrakcyjność kobiety wyłącznie po wyglądzie zewnętrznym. Być może to nagranie sprawi, że spotka w końcu kogoś, kto dostrzeże jej wszystkie zalety.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy