Reklama

Reklama

Oto co leki zrobiły z jej ciałem. Przytyła tylko w jednym miejscu

TikTokerka Pamelia podzieliła się z internautami pewną historią. Opowiedziała, jak w kilka lat przybrała na wadze. Kobieta jest posiadaczką sporego biustu i jak się okazuje, nie jest on wynikiem operacji plastycznej. Jej piersi urosły o kilka rozmiarów za sprawą nowych leków. Kobieta mierzy się z hejtem, ale jak przyznała, pokochała nowy wygląd.

Pamelia regularnie publikuje nowe filmy na TikToku. Kobieta chętnie zakłada obcisłe stroje i eksponuje sporych rozmiarów biust. Jak sama przyznała, mierzy się z negatywnymi komentarzami i często słyszy, że jest otyła. 

TikTokerka postanowiła podzielić się swoją historią dotyczącą przybierania na wadze. Wyznała, że kilka tam temu zdiagnozowano u niej zaburzenia psychiczne. Z tego powodu musiała zacząć przyjmować leki, których skutkiem ubocznym jest przyrost wagi. Pamelia przytyła głównie na biodrach i pośladkach, ale największą zmianę widać w biuście. Jej piersi urosły o kilka rozmiarów i jak poinformowała, ważą ponad 12 kilogramów. 

Reklama

Kobieta opublikowała film, na którym widać, jak jej figura zmieniła się na przestrzeni lat. Pamelia wcale się tym nie przejmuje. Pokochała swoje ciało i dumnie prezentuje je w sieci. 

Pamelia pozyskała spore grono obserwatorów, którzy podziwiają nie tylko jej urodę i figurę, ale także pewność siebie. Nie wszyscy jednak się z tym zgadzają. Pod filmami nie brakuje negatywnych komentarzy. 

Kobieta stara się jednak tym nie przejmować. "Jestem zadowolona z tego, jak wyglądam. Jeśli Ci się to nie podoba, to w porządku, ale nie musisz zostawiać złośliwych komentarzy, ponieważ nie jestem w Twoim typie" - napisała na TikToku.

***

Zobacz także:

Chloe Ferry kusi w czarnej kreacji. Fani zachwyceni!

Tak zmieniła się Rhian Sugden. Pokazała zdjęcie sprzed lat

Millie Court chwyta biust w słusznym celu. "Moje ciało, moje zasady"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy