Reklama

Reklama

Oto "najseksowniejszy kapitan świata"! Zasłużył na to miano?

Przystojny, świetnie zbudowany brunet pozuje na plaży, prezentując nienaganną sylwetkę. Na innym zdjęciu pręży muskuły na tle krystalicznej wody i zaraża śnieżnobiałym uśmiechem. Model, mister, a może trener personalny? Nic bardziej mylnego, Maurice Laaß to gwiazda instagrama i... kapitan statku!

Przystojny Maurice Laaß pochodzi z Niemiec, jest porucznikiem marynarki wojennej i na Instagramie zgromadził już pokaźną liczbę 405 tysięcy obserwujących. W większości są to oczywiście kobiety, które przyciąga uroda i sylwetka Maurice'a oraz kapitański mundur. 

Capitano Maurice, bo tak mówi o sobie przystojny kapitan, pasję do pływania odziedziczył po dziadku, z którym jako mały chłopczyk sklejał modele okrętów. Dziś, dzięki swojemu hobby może zwiedzać cały świat i na bieżąco dzieli się z fanami fotkami z najbardziej egzotycznych miejsc. 

Reklama

Najprzystojniejszy kapitan na świecie! Maurice Laaß to marzenie każdej kobiety

Capitano Maurice ma tysiące fanek na całym świecie - każda z nich chciałaby choć raz wyruszyć z nim w egzotyczny rejs. Niestety, serce przystojniaka jest już zajęte! Kapitan zakochany jest w pięknej pilotce, Madeleine Schneider-Weiffenbach. Parę połączyło wspólne zamiłowanie do podróży i od teraz w duecie odwiedzają najpiękniejsze miejsca na świecie. 

- Odkrywanie świata z Tobą. Jestem bardzo wdzięczny za nasz wspólny czas na Polinezji Francuskiej i za wszystkie magiczne chwile, które spędziliśmy. Latami podróżowałem sam, nie wiedząc, że o wiele fajniej jest mieć przy sobie bratnią duszę. Już nie mogę się doczekać naszej kolejnej wyprawy - napisał kapitan pod jednym ze zdjęć i zasmucił tym wyznaniem wszystkie swoje wielbicielki!

Rozmawiaj, flirtuj i zawieraj nowe znajomości bez wychodzenia z domu 

***
Zobacz również:

Za te zdjęcia zwolnili ją z pracy. Teraz zarabia krocie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy