Reklama

Reklama

Pielęgniarka odkryła, że chłopak ją zdradza. Oto, co zrobiła!

Lauren Lilley była w na pozór szczęśliwym związku, kiedy któregoś dnia odkryła, że jej partner ją zdradza! Załamana i wściekła postanowiła się zemścić i uknuła plan, który po czasie docenił nawet niewierny eks...

Lauren Lilley i Nathan Smith byli razem od ponad dwóch lat, kiedy kobieta odkryła, że jej partner ją zdradza! Wściekła 29- latka postanowiła wyrzucić wszystkie jego rzeczy i zakończyć związek, po czym przez wiele dni płakała i rozpaczała z powodu rozpadu tak ważnej dla niej relacji. Wkrótce jednak wymyśliła, jak może zemścić się na niewiernym mężczyźnie. 

Pewnego dnia Lauren odkryła, że wciąż jest zalogowana na koncie byłego partnera na Amazonie. Wpadła wtedy na zaskakujący pomysł!

Pielęgniarka odkryła zdradę partnera. Tak się zemściła!

Pielęgniarka postanowiła zemścić się na byłym partnerze, „uderzając tam, gdzie będzie najbardziej bolało” i... wydała ponad 500 funtów na filmy! 

Reklama

- wyjaśniła w wywiadzie dla "Mirror". 

Kobieta zakupiła następnie takie filmy jak "Oszust", "Podstępny", "Niegodny" czy "Kłamca" i godzinami świetnie się bawiła, siedząc na łóżku, płacząc i śmiejąc się na zmianę. 

Zanim niewierny eks został ostrzeżony przez Amazona, a Lauren została zablokowana, zdążyła wydać ponad 500 funtów i poprawić sobie humor! 

Jak zareagował jej były partner? 

- zdradziła kobieta. 

Lauren przyznała także, że już chwilę przed odkryciem zdrady miała przeczucie, że jej partner nie jest  w stosunku do niej uczciwy. Którejś nocy po prostu naszło ją dziwne przeczucie i potrzeba przeszukania telefonu Nathana: 

- wyjaśniła. 

Niestety, to, co tam znalazła sprawiło, że jej świat "się zawalił". 

Jeszcze tej samej nocy kobieta wyrzuciła partnera z domu, a kilka dni później wymyśliła zemstę, którą Nathan zapamięta na długo! 

Zobacz również:

Oto moment zapalny! Ryzyko zdrady jest teraz największe!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zdrada | zdrada w związku | Zemsta | zemsta kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy