Reklama

Podchwytliwy test IQ. Tylko 1% użytkowników zna poprawną odpowiedź

Najczęściej testy IQ mają za zadanie zmierzyć poziom inteligencji danej osoby. Jednak takie testy mają różne ograniczenia i nie gwarantują sprawdzenia wszystkich aspektów związanych z inteligencją. Natomiast nad ilorazem inteligencji można ćwiczyć, wykonując różnego rodzaju zagadki oraz łamigłówki. Oto jeden z naszych testów na inteligencję. Powodzenia!

Pytanie na które 99% użytkowników nie zna odpowiedzi

Rozwiązując testy IQ, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkich polecenia trzeba czytać dokładnie i ze zrozumieniem. Niektóre z nich są bardzo podchwytliwe. W przypadku takich zagadek należy szukać kreatywnych rozwiązać i myśleć nieszablonowo. Dzisiaj przedstawimy ci jeden z naszych testów na inteligencję. Przeczytaj poniższe polecenie i spróbuj odpowiedzieć na nie w 10 sekund. Gotowy? Start!

Poprawne rozwiązanie

Udało ci się rozwiązać naszą zagadkę? Brawo! Oznacza to, że twój iloraz inteligencji jest bardzo wysoki. Jeżeli nie, to nic straconego, być może jesteś po prostu zmęczony. Następnym razem będzie o wiele lepiej. Pamiętaj, aby regularnie wykonywać ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności. Oto poprawna odpowiedź:

Reklama

Sprawdź się w naszych pozostałych łamigłówkach:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: test IQ | test na inteligencję
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy