Reklama

Reklama

Pokazał nagranie z 18-tki. Ludziom puściły nerwy

Popularny na TikToku DJ pochwalił się nagraniem z prowadzonej przez siebie "osiemnastki" i wywołał prawdziwą burzę! Zszokowani widzowie nie mogą uwierzyć, że tak bawi się współczesna młodzież. "Smutne to" - komentują.

Karnawał trwa w najlepsze, więc spora część wkraczających w dorosłe życie 18-latków organizuje huczne imprezy urodzinowe, odbywające się coraz częściej w klubach lub wynajętych salach. O oprawę muzyczną takich imprez dbają często wynajęci didżeje jak np. DJ Grandi. Opublikował on na TikToku filmik z jednej z takich imprez i wywołał burzę! 

Zobacz również: Studniówka w PRL-u. Tak się bawiliśmy! 

DJ pokazał nagranie z 18-latki. "Rodzice pewnie dumni" - piszą zszokowani widzowie

DJ Grandi opublikował na TikToku filmik z osiemnastych urodzin, który obejrzało już ponad 700 tys. osób. Na nagraniu widać elegancko ubraną młodzież stojącą w kółku, która nagle zaczyna głośno śpiewać, tańczyć i podskakiwać. Wszystko to za sprawą piosenki, którą puścił właśnie DJ. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że utwór budzący wśród młodzieży takie emocje, ma wyjątkowo wulgarny tekst! 

Reklama

Utwór, o którym mowa to tzw. "Suchy Karaluch" autorstwa Cypisa i Mokrej Jolanty, który zawiera sporo wulgaryzmów i treści nacechowanych seksualnie. Nie spodobało się to sporej ilości obserwatorów, którzy są zdania, że taki repertuar nie przystoi elegancko ubranym, wkraczającym w dorosłość młodym ludziom. 

- "Rodzice pewnie dumni", "Nie wierzę w to, co słyszę", "Smutne to", "Chyba jestem już stara, bo mnie takie coś nie bawi" - pisali. 

DJ pokazał, jak bawi się współczesna młodzież. Teraz musi się tłumaczyć!

Filmik budził takie emocje, że ostatecznie komentarze zostały wyłączone, a DJ Grandi wystosował krótki apel:

- napisał. 

Sądzicie, że młodzież faktycznie przesadziła? A może to DJ nie powinien puścić wulgarnego kawałka?

Zobacz również:

"Pączki grozy" u Fukiera. Magda Gessler liczy sobie 15 zł za sztukę! 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: osiemnastka | osiemnaste urodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy