Reklama

Pokój w szafie za 600 zł, kabina prysznicowa w sypialni za 2000 zł. To najgorsze oferty wynajmu

Zwiększone koszty życia, kredytów, opłat czy brak mieszkań na wynajem powodują, że na rynku pojawiają się coraz bardziej kuriozalne oferty wynajmu. Jakiś czas temu w jednym z popularnych portali ogłoszeniowych pojawiła się oferta wynajmu "pokoju" za 600 zł miesięcznie. Pokój ten znajduje się jednak w zabudowanej szafie, do której wstawiono wersalkę. Okazuje się, że na podobne oferty można natrafić coraz częściej.

Pokój w szafie za 600 zł miesięcznie. "Dla kogoś, kto przychodzi się przespać to dobra oferta"

Na jednym z portali ogłoszeniowych niedawno pojawiła się dosyć specyficzna oferta wynajmu. W Katowicach najemca oferował niewielkich rozmiarów lokum, które znajdowało się w szafie. W "pokoju" znajduje się wersalka, regał i wieszak na ubrania. Treść ogłoszenia brzmi:

Ogłoszenie szybko rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych, wywołując całą lawinę komentarzy. Użytkownicy Facebooka twierdzili:

Zobacz również: Patodeweloperzy trzymają się mocno. Najgorsze inwestycje 2022 roku

Reklama

Pokój z kabiną prysznicową za 2000 zł miesięcznie. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Przeglądając oferty wynajmu, można natknąć się na wiele nietypowych propozycji. Jedną z nich jest oferta dotycząca pokoju niedaleko kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W opisie oferty autor wymienia atuty mieszkania, m.in.:

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby prysznic znajdował się w łazience należącej do pokoju. Kabina prysznicowa znajduje się jednak w samej sypialni, tuż obok telewizora. Za taki pokój zapłacimy 2000 zł miesięcznie. Użytkownicy grupy na Facebooku dotyczącej wynajmu nie zwlekali z wyrażeniem swojej opinii na temat tej specyficznej oferty:

Kuriozalne oferty wynajmu. Jest ich coraz więcej

Znalezienie mieszkania na wynajem w 2023 roku nie należy do najprostszych. Ceny poszybowały w górę, mieszkań i pokoi brakuje, chętni często ustawiają się w kolejkach. Niektórzy wynajmujący opisują, że podczas oglądania mieszkania spotykają się wręcz z castingami na lokatorów, muszą przedstawiać dokumenty zaświadczające o wysokości zarobków, czy podpisywać nietypowe regulaminy zakazujące np. przebywania w mieszkaniu gości po 22. Wynajem jest drogi, więc zdarza się przerabianie mieszkań w taki sposób, by miały więcej pokoi np. poprzez adaptację przedpokoju na lokum. Takie niecodzienne oferty wynajmu pojawiają się w przestrzeni internetowej coraz częściej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wynajem mieszkania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy