Reklama

Reklama

Przechodzień nagrał zachowanie kobiet w sklepie z biżuterią. Oto co zrobiły dziecku

Do sieci trafił krótki film ukazujący dziwne sceny w sklepie z biżuterią. Przechodzień nagrał zachowanie kobiet, które próbowały na siłę przekłuć uszy dziecku. "Piercing w centrum handlowym nie powinien być legalny" - pisali internauci.

Przekłuwanie uszu w galerii handlowej

W wielu galeriach handlowych funkcjonują sklepy z biżuterią, w których można przekłuć uszy. Dość często z takiej możliwości korzystają mamy z małymi córkami, mimo że z takiej usługi można również skorzystać w profesjonalnym studiu piercingu lub gabinecie kosmetycznym. Zdarza się jednak, że dziewczynki nie zawsze są zadowolone i nie kryją strachu oraz lęku przed bólem.

Na TikToku pojawił się film nagrany przez jednego z przechodniów. Widać na nim przerażające sceny w sklepie z biżuterią. Mała dziewczynka wraz z mamą siedzi na podłodze, krzyczy, płacze i wyrywa się kobietom, które próbują przekłuć jej uszy. Na nagraniu słychać jak dziecko wyraża sprzeciw i mówi "nie". Mimo to usługa została wykonana. 

Reklama

Internauci oburzeni zachowaniem pracownic sklepu

Nagranie, na którym widać zachowanie pracownic sklepu z biżuterią spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i zostało obejrzane ponad sześć tysięcy razy. Internauci nie kryli oburzenia, a swoimi opiniami podzielili się w komentarzach.

Pojawiły się wpisy dotyczące m.in. traumy, decydowania o sobie, a także zakazania przekłuwania uszu w galeriach handlowych. "Po prostu nauczyła ją, że inni mogą ją przytrzymywać i robić z nią co im się podoba... Nie mam w zwyczaju zawstydzać rodziców, ale ta pani zasłużyła na to", "W tym wieku powinna móc zdecydować czy chcę mieć przekłute uszy, czy nie. Najwyraźniej nie chciała. To złamało mi serce", "Poważnie?! Powiedziała «nie»", To jest trauma dla dziecka, to nie jest nawet zabawne. Sklep jest po prostu kiepski. Skoro tak cierpiała, to powinni odmówić wykonania usługi", "Piercing w centrum handlowym nie powinien być legalny" - można przeczytać pod postem. 

***

Zobacz także:

Rekordowy zasięg pokrywy śnieżnej. Nadchodzi mroźna zima?

Polka pokazała tureckie wesele. Oto co podali do jedzenia

Wielu Polaków wciąż nie wie, co to IKE i IKZE. Rozszyfrowujemy


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy