Reklama

Przeszła operację nosa, aby jej dzieci rodziły się ładne. Wywołało to burzę wśród internautów!

Dziewiętnastoletnia tiktokerka z Argentyny poddała się operacji nosa, aby jej dzieci mogły rodzić się z ładnymi nosami. Ta wiadomość wywołała burzę wśród internautów, którzy wyśmiewali niewiedzę kobiety. Influencerka postanowiła wyznać prawdę użytkownikom platformy.

Kim jest Fiore Ciminello?

Fiore Ciminello to dziewiętnastoletnia tiktokerka podchodząca z Argentyny, a jej konto na TikToku obserwuje obecnie ponad 160 tysięcy użytkowników, z którymi dziewczyna chętnie dzieli się filmikami dotyczącymi jej życia codziennego. Jednak jeden z opublikowanych przez nią filmów, zaliczył niemałą “wpadkę", ale za to osiągnął rekordowe wyniki, a widziało go ponad 438 tysięcy internautów.

Zobacz również: 25-latka chce mieć największe usta na świecie. Dąży do pobicia rekordu

Reklama

Przeszła operację nosa, aby jej przyszłe dzieci były ładniejsze

Argentyńska tiktokerka wstawiła wideo, na którym jest tuż po operacji chirurgicznej nosa, a według użytkowników TikToka powodem zabiegu miały być kompleksy kobiety. Jednak to nie miało być jedyną przyczyną poddania się tej operacji. Kobieta poinformowała internautów, że przechodzi zabieg operacji nosa, aby jej przyszłe dzieci mogły rodzić się z ładnymi nosami. Ta wiadomość wywołała burzę wśród jej widzów! 

Użytkownicy platformy bardzo szybko zareagowali na słowa tiktokerki i nie przebierali w słowach. Zaczęli wyśmiewać influencerkę, że nie jest świadoma tego, że operacja plastyczna nie wpłynie na wygląd jej potomstwa. Internauci w komentarzach również podważali inteligencję dziewiętnastolatki.

Argentyńska influencerka wyjawiła prawdę!

Fiore z powodu burzy komentarzy postanowiła sprostować tę sytuację i wyjawić prawdę. W rozmowie z "The Poste" influencerka poinformowała, że to nie była operacja plastyczna, a korekta krzywej przegrody nosowej, która miała poprawić jakość jej życia. Krzywa przegroda nosowa to schorzenie, które może być wrodzone lub nabyte i może powodować spore trudności z oddychaniem oraz przyczyniać się do występowania częstych stanów zapalnych. Tiktokerka wyznała również, że film miał jedynie charakter humorystyczny, a jej nos wygląda tak samo jak przed zabiegiem. 

Zobacz również: Influencerka wydała sporo pieniędzy na biust. Teraz mierzy się z hejtem
Tanie operacje w Turcji. Siedem osób zmarło, wiele wróciło z sepsą

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: operacja nosa | tiktokerzy | Internauci komentują

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy