Reklama

Reklama

Przez botoks wygląda jak chomik: "Zrobiłabym to jeszcze raz"

W ciągu ostatnich kilkunastu lat aplikowanie botoksu i innych wypełniaczy stało się nie tylko ogólnodostępnie, ale także modne. Dzięki nim nie potrzeba skomplikowanych operacji, by usunąć zmarszczki, powiększyć usta, czy, tak jak miało być w przypadku Tamiki, wypełnić policzki. Jednak zabieg, któremu poddała się kobieta, nie tylko się nie udał, a mocno ją oszpecił, sprawiając, że wygląda, jak chomik z policzkami wypełnionymi jedzeniem. Dziewczyna jednak wcale nie żałuje.

Jak każdy zabieg, aplikowanie wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy, czy botoks, wiąże się z różnymi powikłaniami, których skutki często mogą trwale oszpecić. Ważne, by decydując się na zabieg medycyny estetycznej nie szukać oszczędności, ponieważ skutki nieodpowiedniej aplikacji produktu, oszczędzanie na samym wypełniaczu, bądź niesanitarne warunki wykonania zabiegu mogą wręcz okaleczyć, Tak było w przypadku Tamiki.

Chciała poprawić wygląd. Przeraźliwie się oszpeciła

Miłośniczka medycyny estetycznej - Tamika Rawson - by poprawić swój wygląd, zdecydowała się na aplikacje botoksu w dolną część swojej twarzy. Niestety, wcale nie dodało jej to urody - wręcz przeciwnie. Aplikacja botoksu wiąże się z ryzykiem: opadającymi powiekami, osłabieniem mięśni twarzy, a nawet zezem. Kobieta skutki te odczuła na własnej twarzy. Tamika Rawson, popularna Instagramowa modelka, pokazała nagranie, które wprost ujawnia fatalne skutki nieudanych zabiegów medycyny estetycznej. Kobieta, prezentując je, sama nie mogła powstrzymać śmiechu, który spowodowany jest jej tak karykaturalnym, że aż zabawnym wyglądem. 

Reklama

Nagranie zatytułowała "kiedy zabieg botoksu szczęki pójdzie nie tak". Na początku twarz modelki wygląda normalnie, jednak po sekundzie nagrania na jej policzkach pojawiają się ogromne "kule", spowodowane źle wykonanym zabiegiem, które sprawiają, że kobieta wygląda wręcz jak chomik.

Wygląda, jak chomik z zapasem jedzenia w policzkach. Nie zniechęciło jej to do medycyny estetycznej

Modelka z Instagrama, mimo że nieudany zabieg niezwykle ją oszpecił, niezbyt się przejęła. "Nie martwcie się drodzy, botoks utrzymuje się tylko trzy miesiące" - napisała, dodając, że to doświadczenie nie zniechęciło jej zapału do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Nieudany zabieg estetyczny. Internauci nie mogli się powstrzymać!

Internauci w komentarzach pod filmikiem zgodnie stwierdzili, że kobieta po nieudanym zabiegu wyjątkowo przypomina chomika chowającego w swoich policzkach zapasy. Użytkownicy podzielili się również swoimi  przemyśleniami co do nieudanych zabiegów medycyny estetycznej:

"To z powodu niewystarczającej ilości botoksu w najgłębszym mięśniu. Trzeba dodać więcej wypełniacza na kolejnym zabiegu, dwa tygodnie po pierwszym" - tłumaczy kolejna użytkowniczka. 

Ekspertka z klikini medycyny estetycznej angielskiego portalu The Sun skomentowała nieudany zabieg Tamiki:

Rupesh Shah wyjaśnia również, że by uniknąć podobnych skutków ubocznych, należy korzystać jedynie wykwalifikowanych i profesjonalnych specjalistów, którzy odpowiednio rozcieńczą produkt, oraz dobrze doprowadzą go do mięśnia. A czy wy zdecydowalibyście się ponowić taki zabieg medycyny estetycznej?

Zobacz również:

"Bułgarska Barbie" ma największe usta na świecie. Planuje kolejne zabiegi!

"Żywa Barbie" wydała na operacje ćwierć miliona. Tak traktują ją mężczyźni

Jessica Alves pokazała twarz po operacji. To wygląda koszmarnie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: botoks | nieudane zabiegi kosmetyczne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy