Reklama

Reklama

Przez braki w uzębieniu nie może znaleźć miłości. Ciągle się z niej śmieją

Lily Magno w wyniku komplikacji po wypadku na deskorolce straciła większość zębów. Obecnie 25-lataka zmuszona jest nosić protezę. Zaznacza, że jest to dla niej duże utrudnienie. Przez sztuczne uzębienie cierpi jej życie towarzyskie. Dziewczyna na TikToku opowiedziała o tym, jak okrutni potrafią być ludzie, gdy dowiadują się o brakach w jej uzębieniu. Zaznaczyła, że przez protezę nie może znaleźć miłości.

Nieszczęśliwy wypadek Lily Magno

Gdy Lily miała 13 lat na skutek wypadku na deskorolce, uszkodziła  jamę ustną. TokTokerka podczas niefortunnego upadku zniszczyła aparat ortodontyczny. Chociaż miała na sobie zarówno kask, jak i ochraniacze, nie uchroniła się przed tragicznymi następstwami zdarzenia.   

Lily bezpośrednio po wypadku nie straciła żadnych zębów. Zniszczony aparat spowodował jednak poważne uszkodzenie dziąseł. Uraz okazał się poważny i przewlekły. 10 lat po nieszczęśliwym wypadku w dziąsła  wdała się poważna infekcja. Lekarze, chcąc ratować dziewczynę, musieli usunąć część uzębienia.

Reklama

Lily straciła trzy przednie zęby. Dziewczyna musiała zdecydować się na protezę, ponieważ uszkodzenia dziąseł były zbyt duże, by założyć implanty. "Byłam zamartwiona - protezy w wieku 24 lat!" - tłumaczy na TikToku.

Lily Magno odważnie mówi o życiu z protezą

TikTokerka po jakimś czasie przyzwyczaiła się do protez. Największym problemem jest dla niej to, że  musi zdejmować sztuczne uzębienie przed posiłkami. Lily udostępniła na TikToku film ukazujący, z jaką reakcją spotyka  się, gdy chce jeść lunch na mieście. Ludzie gapią się na jej uzębienie i wytykają ją  palcami.  Wścibscy podchodzą i pytają, dlaczego w tak młodym wieku nie ma przednich zębów. Pod koniec filmu Lily wkłada protezy i uśmiecha się do gapiących się na nią ludzi. Wówczas przechodniom robi się głupio. Film zdobył już niespełna 70 tys. wyświetleń.

25-latka nie może znaleźć miłości i pracy

Lily przez protezy ma  problem ze znalezieniem miłości. Tłumaczy, że czaka na mężczyznę, który zaakceptuje ją i pokocha mimo sztucznych zębów. "Kiedyś przeszkadzało mi, że faceci oceniali mnie na podstawie zawartości mojego uzębienia. Jeśli ktoś, z kim jestem na randce, reaguje negatywnie, gdy zdejmuje protezę, udowadnia, że jest niedojrzały"- tłumaczy dziewczyna.

Protezy pokrzyżowały również  plany zawodowe Lily. Jednym z największych marzeń dziewczyny była kariera w modelingu. Odpowiedni wzrost i wyjątkową urodę TikTokerki doceniły agencje.  Gdy dziewczyna miała rozwinąć skrzydła, w dziąsła  wdała się infekcja.

Lily nie poddaje się,  chociaż ma  świadomość,  że braki w uzębieniu mogę stanowić problem podczas sesji zdjęciowych czy też kampanii. Ma nadzieję, że ludzie docenią jej zaangażowanie i dadzą jej szansę, mimo protezy. 

25-latka często publikuje na TikToku filmy, w których dzieli się z fanami sytuacjami z codziennego życia. Pokazuje, jak trudno jest nosić protezę w tak młodym wieku. "Zrobiłam z moich sztucznych zębów znak rozpoznawczy. Znalazłam swoją niszę. Liczba osób chcących nawiązać ze mną kontakt, była szalona!" - zaznacza. 

Przeczytaj również: 

Miss Polski 2021 wybrana! 

Miss Polski 2021: Edyta Herbuś o uczestniczkach konkursu

Izabela Kuna na wakacjach w Hiszpanii. Zachwyciła fanów

Epidemia grzyba w Europie. Jesiony umierają w dramatycznym tempie

Krzysztof Krawczyk zmagał się z nieuleczalną chorobą. Żona zdradziła szczegóły

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ząb | proteza zębowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy