Reklama

Reklama

Przykre wyniki badań! 80 proc. Polaków nie pogłębiło swoich zainteresowań!

Pandemia koronawirusa wiele zmieniła w naszym życiu. Wpłynęła na nasze aktywności, prace i kontakty interpersonalne. Ograniczenia sprawiły, że musieliśmy nawet zrezygnować z naszych zainteresowań. Najnowsze badania pokazują, że Polacy w trakcie pandemii nie zainteresowali się niczym nowym.

Czym interesowali się przez pandemię Polacy?

 Payback Opinion Poll przeprowadziło badania, które potwierdzają stare powiedzenie, że najbardziej lubimy te piosenki, które znamy. Interesują nas zatem tradycyjne, sprawdzone, umiarkowanie rozwijające sposoby spędzania wolnego czasu.

Z badania wynika, że będąc w domu najchętniej regenerujemy się przed telewizorem oglądając seriale i filmy - taki sposób na relaks wybiera ponad połowa Polaków, 54 proc. 

Po książkę sięga jedynie co trzeci Polak, dużo chętniej trzyma w dłoni telefon. Przeglądanie Internetu, jako formę spędzania wolnego czasu w domu, wskazuje bowiem niemal połowa respondentów, 47 proc. Najmniej, bo zaledwie 8 proc. badanych, regeneruje się w domu ćwicząc.

Reklama

Poza domem Polacy najchętniej umawiają się na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Na taką rozrywkę wskazało aż 61 proc. badanych. 

W wolnej chwili chętnie wybieramy się do restauracji, pubów i kawiarni, ewentualnie do kina, teatru czy galerii. 

Doceniamy też aktywność na świeżym powietrzu oraz krótkie wypady poza miasto. Jak się jednak okazało to restauracji i kin w trakcie obostrzeń brakowało nam najbardziej, co potwierdza 47 proc. ankietowanych.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje