Reklama

Reklama

Przyszłość Meghan i Harry'ego jest zapisana w gwiazdach. Debbie Frank zaskoczyła słowami o małym Archiem

Niektórzy wierzą, że astrolożka księżnej Diany przewidziała przyszłość Meghan i Harry'ego. Ponoć to, że nieźle namieszają w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej, było zapisane w gwiazdach już dawno temu. Debbie Frank nie tylko wie, co czeka Sussexów, ale może również dużo powiedzieć o ich synku, Archiem. Jaki los jest mu pisany?

Kim jest Debbie Frank?

Debbie Frank to jedna z najpopularniejszych astrolożek na świecie. 

W branży pracuje od 1984 roku, a dekadę od rozpoczęcia kariery zaczęła pisać horoskopy dla znanych magazynów takich jak: SHE, Daily Mail online, Hello, Instyle, Sunday Express czy Daily Mirror. 

Do dziś często wypowiada się na ich łamach jako ekspertka. 

Dużą sławę Debbie Frank przyniosła współpraca ze znanymi osobami, w tym również z księżną Dianą, z którą miała mieć bardzo dobry kontakt aż do jej śmierci w 1997 roku. 

Małżonka księcia Karola miała ufać jej słowom bezgranicznie, tym bardziej, że były przyjaciółkami, więc astrolożka dobrze wiedziała, co działo się w Pałacu Buckingham. 

Reklama

Co ciekawe, wygląda na to, że wiele przepowiedni Debbie Frank na temat brytyjskiej rodziny królewskiej rzeczywiście się spełniło.

Astrolożka odległe lata temu dowiedziała się ponoć z kart m.in. o tym, że lady Diana "nigdy nie zostanie królową". 

To jednak jeszcze nic, bo przewidziała również, że matka książąt Williama i Harry'ego oraz ich ojciec, książę Karol nie będą razem szczęśliwi i rozstaną się, a to wszystko naprawdę miało przecież później miejsce! 

Astrolożka księżnej Diany wiedziała, że Harry i Meghan namieszają?

Debbie Frank w przepowiedniach dla Windsorów wcale nie poprzestała jedynie na swojej przyjaciółce, księżnej Dianie. Po jej śmierci nadal kontynuowała rozważania na temat brytyjskiej rodziny królewskiej i robi to zresztą do dziś. 

Jeszcze na długo przed Megxitem, bo w 2018 roku, Debbie Frank przepowiedziała, że Meghan Markle i książę Harry nie odnajdą się na brytyjskim dworze. 

Zdradziła, że aktorka nie będzie czuła się komfortowo wśród innych członków rodziny królewskiej, podobnie jak przed laty było z księżną Dianą.

Wspomniała, że w przypadku pojawienia się trudności, niełatwo będzie jej sobie poradzić, ponieważ zwyczajnie nie będzie miała z kim o tym porozmawiać i razem z mężem może zapragnąć opuścić kraj. Powiedziała, że będzie to dla nich czas ważnych decyzji. 

Jak później się okazało, słowa Debbie Frank okazały się prorocze, choć początkowo większość ludzi podchodziła do nich sceptycznie. 

Meghan i Harry praktycznie odcięli się od rodziny księcia, przeprowadzili się do USA, a o swoich problemach opowiedzieli w długim i wyczerpującym wywiadzie u Oprah.

Kiedy to się stało, wiele osób uzmysłowiło sobie, że przecież Debbie Frank to przewidziała! 

Mały Archie będzie buntownikiem?

Debbie Frank zaraz po narodzinach małego Archiego opublikowała na Instagramie post, w którym odniosła się do kosmogramu chłopca. 

Układ planet w momencie narodzin dziecka Harry'ego i Meghan jest bardzo interesujący i może świadczyć o jego silnym charakterze

Pierworodny syn Sussexów jest Bykiem, który przyszedł na świat o godzinie 5:26, a więc o wschodzie słońca. 

Czyni go to niezwykle potężną duszą, tym bardziej że jego księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt, co pozwala przypuszczać, że w przyszłości Archie będzie komunikatywną i otwartą osobą. 

Może być jednak przez to również niespokojny i porywczy. 

Co ciekawe, astrologicznym Bykiem jest również córka księcia Williama, Charlotte i prababcia chłopca, królowa Elżbieta II.

Debbie Frank uważa, że Archie wyrośnie na ekstrawertyka, który będzie żądny przygód i niezależny oraz nie będzie się bał uciekać przed schematami.

Najbardziej interesujące jest jednak to, że astrolożka w przyszłości widzi Archiego jako przyjaciela syna księcia Williama i Kate Middleton, księcia Louisa.

Jest to dość ryzykowne stwierdzenie, biorąc pod uwagę to, ile kilometrów ich dzieli oraz, jak chłodne stosunki mają obecnie ich rodzice. 

Być może jednak będzie to prawdziwy przełom, a Archie i Louis zapragną pogodzić zwaśnione rodziny? Wszystko pokaże przyszłość! 

Czytaj również: 

James Middleton już po ślubie. Kim jest jego wybranka? 

Kate Middleton zabrała Charlotte do parku 

Meghan Markle jest zazdrosna o księcia Harry'ego

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Archie Mountbatten-Windsor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy