Reklama

Reklama

Rodzina wynajęła domek nad morzem. Oto, co po sobie zostawili. „Wstyd i hańba”

Wakacje dobiegły już końca, ale niesmak związany z wizytą turystów wciąż odczuwa wiele osób. Właściciel domku letniskowego nad morzem wynajął swoją własność rodzinie z trójką dzieci. Po ich wyjeździe podzielił się fotografiami w internecie. To, co zastał w środku, wiele osób nazywa bez ogródek „wstydem i hańbą”. „Antyreklama dla rodzin wielodzietnych” – piszą niektórzy.

Wakacje w kraju to ciesząca się niesłabnącą popularnością opcja, na którą decydują się kolejne osoby. Szczególnie mocno upodobały ją sobie rodziny z dziećmi, dla których taki wyjazd to świetna okazja do odpoczynku. Dla niektórych jednak odpoczynek wiąże się z faktycznym leniuchowaniem. Wielu z nich zapomina nawet o tym, aby po sobie posprzątać.

Zobacz również: Tego nie rób podczas wakacji. Lista najbardziej żenujących zachowań

Reklama

Wakacje polskich rodzin: "Nie wszyscy wiedzą jak się zachować"

Do spędzenia urlopu w kraju polskie rodziny zachęcił przede wszystkim bon turystyczny, który był dopłatą do wakacji dla rodzin z dziećmi. Właściciele pensjonatów i domków letniskowych chętnie przystali na tę propozycję. Niektórzy otwarcie twierdzili, że rodzina z dziećmi to spokojniejsi lokatorzy niż szalejąca młodzież. Tymczasem, w niektórych przypadkach, nic bardziej mylnego.

Właściciel domku letniskowego w Krynicy Morskiej podzielił się z internautami zdjęciami, które dosadnie pokazują, jak wygląda wypoczynek niektórych osób. Fotografie prezentują stertę nieumytych naczyń w zlewie, śmieci leżące w szafce czy kołdry zwinięte w kłębek.

Zobacz również: Tak szaleli turyści w Zakopanem. Na kolanach siedziało dziecko. „Szczyt głupoty”

"Nie wiem jak można zostawić coś takiego po sobie"

Pod postem zaroiło się od komentarzy zniesmaczonych internautów. Wśród nich znaleźli się również inni właściciele pensjonatów, którzy przyznali, że dla nich także nie był to idealny sezon.

Inni proponowali, aby stworzyć "czarną listę" podobnych turystów i więcej ich nie przyjmować.

Zobacz również: Z wózkiem na Kalatówki, w skarpetkach na Morskie Oko - bezmyślność turystów trwa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wakacje 2022 | turyści

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL