Reklama

Reklama

Schudła 30 kg i dalej je to, na co ma ochotę!

Jennifer Gee zawsze lubiła dobrze zjeść. Kobieta nie umiała odmówić sobie słodkich naleśników, pizzy na mieście czy ulubionych frytek. Niestety, miało to wpływ na jej sylwetkę - kobieta tyła, a jej waga uniemożliwiała jej także zajście w ciążę. Zdesperowana Jennifer postanowiła zmienić więc swój sposób odżywiania. Schudła aż 30 kg i co ciekawe, dalej je wszystko, na co ma ochotę!

Jennifer Gee swoją walkę o zdrowie i szczupłą sylwetkę dokumentuje na Instagramie. Na zdjęciach sprzed spektakularnej przemiany widać uśmiechniętą, zaokrągloną kobietę, która w głębi skrywa jednak smutek i żal W 2018 roku Jennifer straciła ciążę i usłyszała, że z jej nadwagą ciężko będzie utrzymać kolejną. Kobieta była jednak bardzo zdesperowana i rozpaczliwie pragnęła zostać mamą - zrozumiała, że musi schudnąć i podreperować zdrowie, ale nie chciała rezygnować ze swoich ulubionych przysmaków. 

Schudła 30 kg jedząc wszystko, na co ma ochotę. Jak to możliwe?

27-letnia Jennifer swoją walkę o zdrowie i szczupłą sylwetkę zaczęła od regularnych treningów. Wbrew pozorom jednak nie wyciskała "siódmych potów" na siłowni, ale postawiła na spacery! Kobieta codziennie wyruszała w plener i szybko zauważyła, że regularne marsze zaczynają przynosić efekty. Do aktywności fizycznej postanowiła więc dołączyć dietę. 

Słowo dieta już samo w sobie kojarzy się negatywnie, a Jennifer Gee zawsze była fanką dobrej kuchni i nie chciała odmawiać sobie tej przyjemności - znalazła więc sposób na to, jak pogodzić miłość do jedzenia ze zdrowiem i szczupłą sylwetką. 

Reklama

Gee postanowiła, że jej dieta nie będzie głodówką, ale zamiast jadać na mieście, nauczy się przyrządzania swoich ulubionych przysmaków w domowych warunkach. Kobieta ograniczyła cukier i niezdrowe tłuszcze, zaczęła unikać przetworzonych produktów, a nawet tworzyć swoje własne, przemyślane jadłospisy!

Jennifer Gee szybko zauważyła, że jej autorska dieta zaczyna przynosić efekty. Kobieta schudła już łącznie 30 kg, czuje się świetnie i co najważniejsze, jest dziś szczęśliwą mamą!

Wrzuca na Instagram zdjęcia posiłków. Je naleśniki, gofry, tosty i... chudnie!

Instagram Jennifer Gee to świetna motywacja dla kobiet, które także chciałyby schudnąć, ale nie chcą odmawiać sobie ulubionych przysmaków. Szczupła dziś i zdrowa Jennifer regularnie publikuje zdjęcia swoich kulinarnych dzieł i trzeba przyznać, że zrobiła spore postępy. 

Jennifer nie rezygnuje ze swoich ulubionych dań - przyrządza domowe tosty, naleśniki, ciasta, nie odmawia sobie makaronu, burgerów czy pączków. Jej domowe wersje fast foodów wyglądają bardzo apetycznie i aż trudno uwierzyć, że dieta może być tak smaczna! 

Dietetycy przekonują, że dieta nie musi być katorgą, a kluczem do sukcesu nie jest odmawianie sobie przyjemności, ale zmiana sposoby odżywiania i ruch. Jennifer Gee jest więc żywym dowodem na to, że wystarczą małe zmiany w jadłospisie i regularna aktywność fizyczna, by zrzucić zbędne kilogramy i poczuć się lepiej. Co ciekawe, kobieta jest w kolejnej ciąży i czuje się znakomicie! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje