Reklama

Reklama

Sensacyjna wizja jasnowidza Jackowskiego. To stanie się podczas matur

Matura 2022 za pasem. 4 maja uczniowie rozpoczną pierwsze egzaminy. Tymczasem Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi widzami wizją na temat zbliżającej się matury. Czy egzamin będzie trudny? Jasnowidz zdradza, co się wydarzy.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych i cenionych jasnowidzów w Polsce. Jego audycje, które prowadzi na swoim kanale na YouTube, przyciągają tysiące słuchaczy.

Jasnowidz Jackowski zdradza, co stanie się podczas matur

Jasnowidz Jackowski zasłynął faktem, iż wielokrotnie pomagał w odnajdywaniu zaginionych osób. Wiele osób nie daje wiary jego słowom, jednak spora rzesza bierze jego przepowiednie za pewnik.

Tym razem słynny profeta podzielił się swoją wizją na temat tegorocznego egzaminu maturalnego

Mimo iż wciąż najlepszą gwarancją na dobre wyniki egzaminu jest solidne przygotowanie i skupienie, przepowiednia jasnowidza Jackowskiego może przydać się uczniom.

Czy matura 2022 będzie trudna?

Pierwszym egzaminem, z którym przyjdzie się zmierzyć tegorocznym maturzystom, będzie podstawa z języka polskiego. 5 maja czeka na nich matura z matematyki, zaś 6 maja przyjdzie czas na język angielski.

Reklama

Jasnowidz Jackowski zdradza, że tegoroczni maturzyści będą zaskoczeni. Przekazał, że matura, jak co roku, przyniesie wiele stresu, jednak ostatecznie okaże się, że tegoroczny egzamin dojrzałości nie będzie trudny. Określił go "bułką z masłem".

"Nie będą one trudne. Być może nie będą trudne, bo czasy mamy trudne i może w ten sposób uczniowie będą trochę inaczej potraktowani - dodał.

***

Zobacz również:

Śniadanie mistrzów. Co zjeść przed egzaminem maturalnym?

Aida z kolejnym przesłaniem. Tym razem pisze o roślinach

Polki znikają z rynku pracy. Eksperci wymieniają kilka powodów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy