Supermarkety ścigają się w promocjach. Takiej oferty jeszcze nie było

Szaleństwo cenowe w sklepach trwa. Kolejne dyskonty wprowadzają potężne promocje, kusząc ofertami, o jakich dotąd mogliśmy jedynie pomarzyć. Co warto kupić w najbliższych dniach? Promocyjne ceny opiewają na szereg produktów. Lepiej dokładnie sporządzić listę zakupów.

Aktualne promocje w sklepach. Takiej oferty jeszcze nie było
Aktualne promocje w sklepach. Takiej oferty jeszcze nie było123RF/PICSEL

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Świętować postanowiły również największe supermarkety w Polsce, oferując swoim klientom szereg świeżych promocji. Niektóre z tych ofert to prawdziwe hity. Gdzie warto wybrać się na zakupy?

Auchan świętuje Dzień Kobiet. Kusi niecodzienną ofertą

Dzień Kobiet świętuje między innymi sieć hipermarketów Auchan. W obowiązującej od 7 do 13 marca gazetce zauważyć można specjalnie dedykowaną na tę okazję promocję. Niecodzienna oferta skusi niejednego.

Klienci, którzy 7 i 8 marca kupią kwiaty cięte, w zamian otrzymają 100-procentowy zwrot w formie bonu, który będą mogli kolejno zrealizować w tym sklepie Auchan, w którym dokonali zakupu roślin, w dniach od 11 do 16 marca. Kwiaty na Dzień Kobiet można tam więc w zasadzie dostać za darmo.

W ofertach wybranych supermarketów Auchan od 7 marca znaleźć można:

 • bukiet 5 tulipanów - 7,99 zł (cena sprzed obniżki to 9,99 zł),
 • bukiet 15 tulipanów - 19,99 zł,
 • bukiet 10 goździków - 9,99 zł,
 • bukiet 9 tulipanów - 8,99 zł (oferta obowiązuje wyłącznie 7 i 8 marca),
 • bukiet 9 róż - 9,99 zł.

Biedronka na Dzień Kobiet rozdaje kosmetyki i kwiaty

Przypadające 8 marca święto uczcić postanowiła również sieć sklepów Biedronka. Tam wprowadzono wielkie promocje na kwiaty i kosmetyki. Niektóre kupić można za połowę ceny, a wiele z nich dostać nawet za darmo.

Od 6 do 8 marca w Biedronce wszystkie produkty do makijażu, pielęgnacji paznokci, zestawy kosmetyczne oraz perfumy i wody toaletowe dostępne są w promocji 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka.

Od 7 do 8 marca promocyjne tempo podkręcone zostanie jeszcze mocniej. Posiadacze karty Moja Biedronka w tych dniach skorzystać będą mogli z ofert 3+1 gratis na wszystkie kwiaty cięte w różnych wariantach. Te można mieszać dowolnie. W ofercie znajdują się:

 • 15 szt. tulipana polskiego w cenie 19,99 zł,
 • 10 szt. goździków za 9,99 zł,
 • 9 szt. róży w cenie 16,99 zł,
 • bukiet z frezjami i hypericum za 16,99 zł.
Gdzie warto wybrać się na zakupy? Supermarkety kuszą promocjami
Gdzie warto wybrać się na zakupy? Supermarkety kuszą promocjami123RF/PICSEL

Lidl ogłasza szalone promocje na Dzień Kobiet. Tańsze słodycze i kosmetyki

Ceny szaleńczo spadły również w supermarketach Lidl. Tam od 4 marca wybierać można spośród kwiatowych propozycji, mogąc zdecydować się między innymi na:

 • dwukolorowe różyczki (28,99 zł/szt.),
 • azalie w ceramicznej donicy (24,99 zł/szt.),
 • orchidee (19,99 zł/szt.),
 • storczyki.

Te ostatnie mogą zainteresować szczególnie posiadaczy aplikacji Lidl Plus. Za drugi, tańszy lub w takiej samej cenie storczyk klienci zapłacą bowiem 50 proc. mniej.

Do piątku, 8 marca, w sklepach Lidl w promocyjnych cenach kupić można również słodycze. Wybrane praliny, w przypadku umieszczenia w koszyku dwóch paczek, dorwać można z niemałym upustem. Za drugi, tańczy lub w takiej samej cenie produkt klienci zapłacą 60 proc. mniej.

Netto z promocjami na Dzień Kobiet. Takich cen jeszcze nie było

Kobiecy powiew czuć również w ofercie sieci sklepów Netto. Do 9 marca w wyjątkowo promocyjnych cenach kupić można tam szereg roślinnych propozycji - na czele z różami (9,99 zł/szt. Lub 16,99 zł/7 sztuk), goździkami (19,99 zł/bukiet 9 sztuk) czy alstremeriami (18,99zł/za bukiet 7 sztuk). Nie zabraknie również tulipanów, które zaskoczą swoją ceną. Kosztować będą bowiem zaledwie 7,99 zł za bukiet 7 sztuk. Taka oferta obowiązuje jednak zaledwie w dniach od 7 do 8 marca.

W ofercie Netto nie zabraknie też słodyczy, które zachęcać będą niższymi, jak dotąd cenami. Triumfy wśród promocyjnych ofert święci Raffaello Ferrero, które od 7 do 8 marca kupić można w cenie 9,99 zł.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas