Reklama

Tak wygląda nowa obsada serialu "Znachor". Czy dorówna aktorom z pierwotnej wersji?

Już 27 września 2023 roku (środa) odbędzie się premiera nowej odsłony "Znachora”. Serial będzie opowiadał o dziejach słynnego chirurga, który po utracie rodziny oraz pamięci, dostał możliwość rozpoczęcia życia od początku. Pomaga mu w tym spotkanie z córką. Wiele osób dobrze zna tę fabułę oraz postacie. Jak nowa obsada wypada na tle tej poprzedniej produkcji?

Profesor Rafał Wilczur 1981/2023

Pierwotnie w rolę profesora Rafała Wilczura (vel znachora Antoniego Kosibę) wcielił się aktor Jerzy Bińczycki. Fanom filmu jest bardzo trudno wyobrazić sobie kogoś innego, kto mógłby go zastąpić. W nowym wydaniu spróbuje tego dokonać Leszek Lichota, który grał w filmach takich jak "Boże Ciała" i Wataha" oraz serialach takich jak "Pułapka", "Lokatorka" lub "Osaczony". 

Hrabina Czyńska 1981/2023

Ówcześnie w postać hrabiny Eleonory Czyńskiej wcieliła się Maria Homerska, która grała również w filmie "Wierna rzeka" i "Wakacje z duchami". Jej zastępczynią jest aktorka Izabela Kuna, która brała udział w produkcjach takich jak "Klara", "Sexify", "Teściowie", "List do M", "Pitbull. Ostatni pies", "Kler" lub "Wołyń". 

Reklama

Artur Barciś ponownie na ekranie

Co ciekawe Artur Barciś w pierwszej wersji "Znachora" wcielił się w syna Prokopa - Wasylka. Ku zaskoczeniu wystąpi również w produkcji z 2023. Tym razem spróbuje swoich sił w roli kamerdynera Czyńskich. Aktor przede wszystkim znany jest jako Tadzik z serialu "Miodowe lata". 

Marysia 1981/2023

W rolę Marysi, czyli córki profesora Wilczura wcieliła się Anna Dymna. Teraz spróbuje jej dorównać Maria Kowalska, która do tej pory wystąpiła w serialach "Pod powierzchnią" i "Matylda".

Hrabia Leszek Czyński 1981/2023

Początkowo w roli hrabiego Leszka Czyńskiego mogliśmy oglądać Tomasza Stockingera, który znany jest również z "Klanu", "Dom", lub "365 dni". Teraz swoich sił we wcieleniu się w tę postać spróbuje 25-letni Ignacy Liss, który dotychczas wystąpił w "Sortownia", "Zadra" lub "Lepsza połowa". 

Doktor Pawlicki 1981/2023

W doktora Pawlickiego wcześniej wcielał się słynny Andrzej Kopiczyński, w nowej odsłonie wystąpi Adam Nawojczyk. Aktor do tej pory wystąpił w produkcjach takich jak "Wielka woda", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Czerwony Pająk" lub "Jesteś Bogiem".

Zobacz również: Kim jest Maria Kowalska? Zagra rolę, którą przed laty wykreowała Anna Dymna

Co obejrzymy we wrześniu na platformie Netflix? Wśród filmów "Znachor"

Artur Barciś pojawi się w nowym "Znachorze". Wiadomo już, kogo zagra

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Znachor (Netflix)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy