"Test biedronki" dla dzieci z 2 klasy podstawówki. Tylko 2% dorosłych wie, jak rozwiązać

Zagadki graficzne często obejmują szukanie ukrytych obiektów, łączenie punktów w określonej kolejności, czytanie mapy lub matematykę. Zagadki są dostosowywane do wieku i umiejętności młodzieży. Oto popularny "test biedronki", który jest na poziomie 2 klasy podstawowej. Okazuje się jednak, że dorośli mają z nim nie lada problem. Powodzenia!

Tylko 2% osób dorosłych jest w stanie rozwiązać tę łamigłówkę
Tylko 2% osób dorosłych jest w stanie rozwiązać tę łamigłówkęopracowanie własneINTERIA.PL

Czy uda ci się rozwiązać "test biedronki"?

Dzieci za pomocą graficznych łamigłówek uczą się rozpoznawania wzorców i spostrzegawczości. Dodatkowo rozwijają logiczne myślenie i koordynację wzrokowo-ruchową. Wpływają także na kreatywność, która odgrywa istotną rolę podczas rozwijania młodych umysłów. Dzisiaj przedstawimy ci „test biedronki”, który wykorzystywany jest w 2 klasie podstawowej. Spójrz na poniższy obrazek i postaraj się uzupełnić puste kropki za pomocą odpowiednich cyfr. Jednak pamiętaj, że na wykonanie zadania masz tylko 10 sekund. Gotowy? Start!

"Test biedronki"
"Test biedronki"opracowanie własneINTERIA.PL

Poprawne rozwiązanie łamigłówki

Udało ci się rozwiązać "test biedronki"? Oznacza to, że należysz do 2% osób dorosłych, które potrafią rozwiązać daną łamigłówkę. Jeżeli jednak nie sprostałeś zadaniu, to nic się nie stało. Na wykonywanie zadań wpływa wiele czynników, między innymi zmęczenie i stres. Rozwiązując ten test, warto krok po kroku uzupełniać kółka. Najlepiej zacząć od tych bocznych, a na koniec zostawić sobie środek. Oto poprawne rozwiązanie zagadki:

Odpowiedź
Odpowiedźopracowanie własneINTERIA.PL

Pamiętaj, że kreatywność i logiczne myślenie można rozwijać codziennie w bardzo prosty sposób. Wystarczy regularnie wykonywać różnorodne łamigłówki, które stanowią dla ciebie wyzwanie. 

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas