Reklama

Reklama

TikTokerka wyszła od fryzjera, płacząc. Za fryzurę zapłaciła tysiąc złotych!

Użytkowniczka TikToka podzieliła się z fanami swoją reakcją po wyjściu od fryzjera. Dziewczyna zdecydowała się na drogą fryzurę, w której miała prezentować się zjawiskowo. Efekt metamorfozy okazał się jednak niezadowalający. Obserwatorzy TikTokerki nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli, za co zapłaciła 300 dolarów.

Rozczarowana TikTokerka nagrała film

TikTokerka opublikowała film, który nagrała zaraz po wyjściu od fryzjera. Dziewczyna chciała zmienić coś w swoim wyglądzie i zdecydowała się skorzystać z usług specjalisty. Podekscytowana tym,  jak będzie wyglądać po metamorfozie, zgodziła się zapłacić wygórowaną cenę. Oczekiwała spektakularnego efektu.

TokTokerka zapłaciła 300 dolarów, czyli około 1000 złotych za strzyżenie i modelowanie włosów. Po wyjściu od fryzjera była załamana nową fryzurą. Dziewczyna płacząc, nagrała film. Roztrzęsiona prezentuje drogie cięcie. 

Na nagraniu widać,  jak dziewczyna prezentuje nową fryzurę. Tłumaczy fanom, że cięcie jej zdaniem jest staromodne i nie  pasuje do kształtu jej twarzy. TikTokerka drżącym głosem zaznacza, że wygląda jak typowa "Karen". Tak często określa się w Stanach Zjednoczonych uprzywilejowaną, białą  kobietę w średnim wieku.

Reklama

Efekt metamorfozy przeraził TikTokerkę

TikTokerka przed metamorfozą miała ciemne,  krótkie włosy.  Dziewczyna wyglądała niezwykle naturalnie. Lekko kręcone kosmyki opadały nonszalancko na jej czoło. "Właśnie zapłaciłem 300 dolarów, żeby wyglądać jak "Karen". Przysięgam, że nie jeżdżę minivanem "- powiedziała tłumaczy zapłakana dziewczyna.

Po kosztownej metamorfozie TikTokerka była załamana. Fryzjer zmienił kolor jej włosów na rudy. Prosta grzywka opadająca na czoło nie spodobała się młodej dziewczynie. Kobieta nie  wiadziała co zrobić, gdy po raz pierwszy zobaczyła się w lustrze. "Wyglądam, jakbym miał trzech synów, którzy grają w T-balla. Wyglądam, jakbym zbierała kupony. O Boże! Nie używam kuponów "- wykrzyknęła, tłumacząc w ten sposób, że fryzura dodała  jej lat.

Fani w komentarzach zaznaczają, że nowa fryzura nie prezentuje się tak źle, jak opisuje to TikTokerka. Jedna z użytkowniczek zaznaczyła, że cięcie jest oryginalne i przykuwa uwagę. 

***

Przeczytaj też:

Borówka brusznica zwana także czerwoną. Jakie ma właściwości?

Azja otwiera się na turystów. Jest jednak "ale"

Córka Przemysława Salety potrzebuje pomocy! Dramatyczna sytuacja

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy