Reklama

Reklama

To, co widzisz na tym obrazku, mówi wiele o tym, jak postrzegają cię inni

Pozornie mamy tu do czynienia ze zwykłym rysunkiem. W rzeczywistości autor (Christo Dagorov) umieścił na nim aż trzy elementy. Od tego, który rzuca ci się w oczy jako pierwszy, zależy psychologiczna interpretacja twojej osobowości. Jesteś elastyczny, a może ludzie traktują cię jak popychadło? Odpowiedz szczerze, czy zobaczyłeś usta, drzewa czy korzenie i sprawdź, co to oznacza.

USTA

Co zaskakujące, jeśli najpierw zobaczyłeś usta, istnieje prawdopodobieństwo, że jesteś prostą i spokojną osobą. Unikasz dramatów, lubisz mieć święty spokój, płynąć z prądem, nie rozpraszać się komplikacjami ani wykonywać niepotrzebnych ruchów. Z całą pewnością nie jesteś kimś, kto zaciekle walczy o swoje. 

Ludzie widzą w tobie osobę elastyczną, mądrą i uczciwą, ale bywa, że sprawiasz wrażenie słabego i uległego. Niektórym może się wydawać, że potrzebujesz pomocy. Ale tak naprawdę jesteś w stanie samodzielnie rozwiązywać swoje problemy. Bliscy bardzo polegają na tobie i twojej opinii na najtrudniejsze nawet tematy.

Reklama

Zobacz też: Typy osobowości: introwertyk czy ekstrawertyk, jaki masz typ osobowości?

DRZEWA

Jeśli na rysunku Christo Dagorova widzisz drzewa, prawdopodobnie jesteś osobą głośną i ekstrawertyczną. Niezwykle istotne jest dla ciebie to, co mówią inni i bywa, że zbyt mocno się na tym koncentrujesz. Możesz wydawać się łagodny na zewnątrz, ale w rzeczywistości jesteś bardzo silny i walczysz o swoje.

Jesteś uprzejmy i pomocny, ale też niezwykle tajemniczy i ludziom trudno odgadnąć, co tak naprawdę myślisz. Dobrze i skutecznie ukrywasz swoje prawdziwe emocje. Twój krąg znajomych jest szeroki, ale prawdziwymi przyjaciółmi możesz nazwać dosłownie garstkę osób.

KORZENIE

Widzisz tu linię korzeni roślin? Cóż, prawdopodobnie oznacza to, że jesteś cichy i introwertyczny, nie lubisz zwracać na siebie uwagi. Jesteś szczególnie dobry w przyjmowaniu konstruktywnej krytyki i ciężko pracujesz, aby wciąż się doskonalić. Jesteś niezależny, skoncentrowany i odpowiedzialny, a także bardzo zdyscyplinowany. Konsekwentnie dążysz do swoich celów. Taką postawą inspirujesz ludzi wokół ciebie. 

Mimo tych wszystkich cech, jesteś osobą łagodną i prawdopodobnie miewasz problemy z samooceną. Ta łagodność może sprawiać, że ludzie przy pierwszym spotkaniu oceniają cię jako osobę zwyczajną, niespecjalnie utalentowaną i bez większej charyzmy. Wszystko zmienia się przy bliższym spotkaniu.

Zobacz też: INFJ - najrzadszy typ osobowości. Jakie cechy go charakteryzują?

Na koniec jeszcze test na spostrzegawczość. Znajdziesz na tym obrazku kobietę? Masz dosłownie dwie sekundy

Czytaj też:

Pięciozłotówka warta 100 tys. zł - masz taką w portfelu?

Dieta dla znaków zodiaku. Sprawdź co powinieneś jeść

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychozabawa | psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy