Reklama

To znalezisko wzbudziło sensację w internecie. Tajemnicza "sieć" pod podłogą

Pewna Australijka zaskoczyła społeczność internetową, publikując zdjęcia tajemniczej, niezidentyfikowanej substancji odkrytej pod podłogą domu jej znajomego. Zaskakujące znalezisko wywołało falę spekulacji wśród internautów.

Cała sytuacja nabrała rozgłosu, gdy Hannah Sycamore postanowiła podzielić się tajemniczym odkryciem na grupie Facebookowej "Identyfikacja grzybów w Australii i Nowej Zelandii". Zamieściła tam zdjęcia  znaleziska, które odkrył jej znajomy, po oderwaniu mokrych desek podłogowych w swoim domu. Kobieta zwróciła się o pomoc do internautów:  

Wkrótce po tym, spekulacje zaczęły się rozwijać.

Zobacz również: U wybrzeży Sardynii odkryto dziesiątki tysięcy starożytnych monet

Reklama

Internauci próbowali wyjaśnić, czym jest tajemnicza "sieć" pod podłogą

Na opublikowanych przez kobietę zdjęciach możemy zobaczyć, coś, co z pozoru przypomina pajęczą sieć o ciemnym zabarwieniu.

Zaniepokojeni internauci wyrażali w komentarzach swoje zdumienie oraz przestrach, jednocześnie dzieląc się różnorodnymi teoriami dotyczącymi pochodzenia tajemniczej "sieci".

Wśród spekulacji pojawiły się sugestie, że znalezisko to nic innego jak grzyb lub pleśń śluzowa. Inni byli przekonani, że są to korzenie drzew. Niektórzy internauci żartobliwie porównywali znalezisko do postaci z popularnych produkcji filmowych, takich jak Mind Flayer z "Stranger Things" czy Venom z uniwersum Marvela.

Zobacz również: Poszedł na spacer i znalazł czarny worek. Jego zawartość była przerażająca

Eksperci zabrali głos 

W sprawie zabrali głos eksperci z dziedziny mikologii. Zwrócili oni uwagę na to, że prawdopodobnie jest to przypadek grzyba, który powoduje zgniliznę drewna. W rozmowie z portalem Yahoo News, specjaliści potwierdzili, że znalezisko jest związane z procesem rozkładu drewna, co wyjaśnia niepokojącą strukturę podłogi.

Zobacz również: Duże miasto zniknie z mapy Polski? Chcą tego sami mieszkańcy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znalezisko | grzyb
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy