Reklama

Reklama

Tomasz Lis sprzedaje willę w Konstancinie. Cena? Zwala z nóg!

Tomasz Lis w ostatnim czasie jest w centrum zainteresowania mediów. Wszystko wskazuje na to, że postanowił uporządkować swoje sprawy prywatne. Dziennikarz i były redaktor naczelny "Newsweeka" sprzedaje ekskluzywną willę w Konstancinie. Przed rozstaniem mieszkał w niej razem z Hanną Lis. Ile jest warta luksusowa posiadłość? Aż trudno uwierzyć!

W życiu zawodowym Tomasza Lisa ostatnio dużo się zmieniło. Dziennikarz nie jest już redaktorem naczelnym "Newsweeka". 24 marca zarząd Ringier Axel Springer Polska poinformował o zakończeniu współpracy. Wkrótce po tym w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby powodem takiej decyzji były "zachowania wyczerpujące znamiona mobbingu", jakich miał dopuszczać się w redakcji Tomasz Lis. Dziennikarz twierdzi, że podobne sytuacje nigdy nie miały miejsca.

Jak widać, Tomasz Lis postanowił poukładać także życie prywatne. W 2018 roku dziennikarz rozstał się z żoną, Hanną Lis. Para wspólnie zamieszkiwała luksusową willę w Konstancinie. Najwidoczniej dopiero teraz przyszedł czas na podział majątku. Tomasz Lis postanowił bowiem  sprzedać posiadłość. Ogłoszenie zostało zamieszczone na jednym z portali internetowych.

Cena? Zaporowa. Ile kosztuje willa Tomasza Lisa?

Reklama

Ile jest warta ekskluzywna posiadłość w  Konstancinie? Cena willi zwala z nóg. To aż 5 milionów euro, a więc około 24 miliony złotych. 

Dlaczego cena  jest aż tak wysoka? Oczywiście duże znacznie ma  prestiżowe położenie posiadłości - ekskluzywna dzielnica. Posiadłość ma aż siedem sypialni i wzbogacona jest o liczne luksusy. "Atutem rezydencji jest niewątpliwie basen kryty, zadbany ogród oraz rozbudowany system bezpieczeństwa" - podkreślono w ogłoszeniu.

AKTUALIZACJA 13.07.2022 

W rozmowie z "Faktem" dziennikarz potwierdził, że dom został sprzedany. Odniósł się do podanej w ogłoszeniu z ceny, zapewniając że wcale nie żądał za dom pięciu milionów euro. "Dom już jest sprzedany. Ale podana w mediach cena jest kompletnie z sufitu" - oznajmił Tomasz Lis. 

***
Zobacz również:

Tomasz Lis nie jest już naczelnym "Newsweek Polska". Nagłe zakończenie współpracy

Reakcje na wpis Renaty Kim o sytuacji w "Newsweeku". Nie zabrakło słów krytyki 

SMS-y Tomasza Lisa. To prawdziwy powód zwolnienia?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis | Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy