Tori Spelling wspomina Luke’a Perry’ego w rocznicę jego urodzin

Luke Perry, gwiazdor "Beverly Hills, 90210", zmarł wiosną 2019 roku wskutek rozległego udaru mózgu. Gdyby żył, obchodziłby właśnie 57. urodziny. Z tej okazji hołd nieżyjącemu koledze z obsady złożyła Tori Spelling. "Dobrzy, życzliwi ludzie są rzadką rasą. Nie znam ich zbyt wielu, niestety. A on był jednym z nich" - napisała na Instagramie serialowa Donna Martin.

Tori Spelling wciąż tęskni za swoim przyjacielem
Tori Spelling wciąż tęskni za swoim przyjacielemBackgrid/East NewsEast News

Tori Spelling wspomina Luke'a Perry'ego. Wciąż za nim tęskni

11 października odtwórca roli niepokornego Dylana McKaya obchodziłby 57. urodziny. Z tej okazji jego ekranowa partnerka Tori Spelling opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie, które opatrzyła wymownym podpisem.

Wokół mogło być mnóstwo ludzi, ale on potrafił sprawić, że czułeś się wyjątkowo. Dobrzy, życzliwi ludzie są rzadką rasą. Nie znam ich zbyt wielu, niestety. A on był jednym z nich. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Nieustannie za tobą tęsknię

- wyznała aktorka w zamieszczonej na Instagramie relacji.

O bliskiej relacji z Perrym gwiazda opowiedziała ze szczegółami dwa lata temu. Spelling opublikowała wówczas w sieci obszerny post, w którym wyjawiła kilka nieznanych faktów na temat swojego nieżyjącego kolegi.

Myślę o tobie codziennie. Pamiętam, jak poznałam cię będąc nieśmiałą nastolatką, której brakowało pewności siebie. Byłeś pierwszym chłopakiem, dzięki któremu poczułam się wartościowa jako człowiek, kobieta i aktorka. A gdy byłam w związku, w którym padałam ofiarą przemocy słownej, wdałeś się w bójkę, by mnie bronić. Potrafiłeś sprawić, że każdy wokół ciebie czuł się zauważony i wysłuchany

- napisała wtedy aktorka.

Luke Perry wychował się na farmie w stanie Ohio. Przed kamerą zadebiutował w 1988 roku, występując w reklamie dżinsów Levi’s. Dwa lata później wygrał casting do serialu "Beverly Hills, 90210", który zapoczątkował jego błyskotliwą karierę. W sumie Perry zagrał w kilkudziesięciu produkcjach, z których najbardziej znane to "Buffy - postrach wampirów", "Piąty element", "Sędzia Goodnight", "Riverdale" czy "Pewnego razu... w Hollywood". Był nominowany do nagrody People’s Choice oraz Kids Choice.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 70: Joanna Górska i Robert SzulcINTERIA.PL
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas