Reklama

Tylko u nas! Halina Mlynkova w świątecznym wydaniu

W najnowszym, świątecznym odcinku programu pt. "Daj się wyczaić", stylistka gwiazd, Jola Czaja, przenosi nas do magicznego świata kolędowania - planu, na którym Halina Mlynkova nagrała teledysk do pastorałki pt. "Mario czy już wiesz". Tylko u nas przedpremierowo zobaczycie kulisy tego projektu.

Halina Mlynkowa zdobyła popularność jako wokalistka zespołu "Brathanki". Wraz z nim wydała dwa albumy, z których najpopularniejszymi piosenkami były: "Czerwone korale", "Gdzie ten, który powie mi" czy "W kinie, w Lublinie - kochaj mnie". Od 2003 r. prowadzi karierę solową. Wraz z Tomaszem Kammelem współprowadziła szóstą edycję programu "The Voice of Poland". W tegorocznym podsumowaniu roku od Google znalazła się na 5. miejscu najczęściej wyszukiwanych muzyków w przeglądarce. Jej kariera nie zwalnia tempa! Teledysk do "Mario czy już wiesz", którego kulisy możemy przedpremierowo obejrzeć, promuje jej najnowszy album pt. "Adeste Fideles" . Na krążku znajduje się 12 ulubionych kolęd Haliny Mlynkovej.

Reklama


"Mario czy już wiesz" - świąteczna piosenka o Marii, matce Jezusa

Pastorałka, którą zaśpiewała Halina Mlynkova, została napisana w 1984 roku przez amerykańskiego artystę i piosenkarza — Marka Lowry'ego. Największą popularność zyskała dzięki coverowi zespołu "Pentatonix". Za polskie tłumaczenie piosenki odpowiada Piotr Nazaruk. Jej tekst opowiada o relacji Marii z nowo narodzonym synem — Jezusem — kiedy jeszcze sama Matka Boska nie zdaje sobie sprawy, jak wielką postacią będzie on w przyszłości.

Halina Młynkowa gra na pianinie w świątecznym anturażu

Jak sama artystka opowiada, gra na pianinie była dla niej wyzwaniem spowodowanym długą przerwą od koncertowania na takim instrumencie. Nagranie wideoklipu wymagało od Haliny Mlynkovej skupienia, by nie tylko zagrać i zaśpiewać, ale również, za pomocą obrazu i muzyki, przekazać radość, spokój i inne emocje płynące ze świąt Bożego Narodzenia.


Pianino, biała suknia i magia świąt

Halina Mlynkova zdecydowała się na minimalistyczną, lecz klimatyczną oprawę teledysku. Biała scena, suknia i pianino przypominają zimowy śnieg, a płonące za wokalistką świece wprowadzają świąteczną atmosferę.


Obejrzyj przedpremierowo odcinek "Daj się wyczaić" z kulisami teledysku:Zobacz również:

 "Bądźmy najważniejsze dla siebie". Metamorfoza dr Beaty Dethlof

Oliwia Bieniuk w kobiecej odsłonie! Takich zdjęć jeszcze nie było! 

Aga Grzelak, jedna z najbardziej znanych youtuberek, przechodzi metamorfozę!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy