Reklama

Tym osobom wróżka Aida wieszczy szczęśliwe życie. Wskazała konkretne cechy

Aida Kosojan-Przybysz wykorzystując swoje zasięgi w sieci, podzieliła się na Instagramie i Facebooku kolejnym ważnym przesłaniem. Tym razem wspomniała kwestię, o której często zapominamy podczas codziennych spraw. O co tym razem apeluje ormiańska wizjonerka?

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz jest ormianką urodzą w Gruzji, na stałe mieszkającą w Polsce. Na co dzień zajmuje się wizjonerstwem, organizuje też warsztaty i webinary dotyczące m.in. przyciągania pozytywnych emocji i wibracji. Jak sama twierdzi, zdolności do przepowiadania przyszłości dziedziczyła po babci. 

W co drugim pokoleniu rodziny Kosojan-Przybysz rodzi się z tym darem najstarsza córka. Wróżka Aida ma nadzieję, że jej przesłania będą trafiały do coraz to większej liczby odbiorców, dlatego też prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Wspólnie z dziennikarką - Beatą Sadowską organizuje też na Instagramie spotkania live, w których uczestniczy mnóstwo internautów.

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz apeluje do Polaków. Chodzi o szacunek dla samego siebie

Wróżka Aida po raz kolejny opublikowała na Instagramie oraz Facebooku przesłanie na konkretny dzień. Szóstego czerwca z uwagi na "dzień szacunku do samego siebie" chciała przypomnieć Polakom, aby troszczyli się nie tylko o dobro innych, ale również o własne.

Zobacz też: Zagadkowa "przestroga" Aidy. Chodzi o talizman "rozłąki i niepokoju" w domach Polaków

Tymi słowami jasnowidzka chciała zauważyć, że często w natłoku codziennych spraw i obowiązków zapominamy o tym, aby kochać i akceptować siebie - w czym tkwi definicja szczęścia i spełnienia. Zdaniem ormianki osoby, które okazują sobie szacunek i troskę, łatwiej rozwiązują wiele osobistych problemów.

Aida zaznacza też, że dobrze jest spędzać czas ze samym sobą, kontemplować i rozważać kwestie, które nas niepokoją. W ten sposób będziemy w stanie odpowiedzieć sobie na wiele trudnych pytań, które nosimy w sercu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | wróżka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy