Reklama

Reklama

W szkole wyśmiewali ją i nazywali Hagridem. Oto jak wygląda dzisiaj. „Niesamowite!”

W szkole znajomi wyśmiewali jej wygląd, wprost nazywając "Hagridem". Koledzy z klasy mieli flirtować z nią tylko po to, aby kolejno robić sobie z niej żarty. 26-latka podzieliła się swoją smutną historią w sieci. Okazało się jednak, że przeszłość dała jej siłę do działania. Niewiarygodne jak dziś wygląda!

26-letnia Liv Ralph przeszła niesamowitą metamorfozę. Za jej obecnym wyglądem kryje się jednak wyjątkowo smutna historia. W czasach szkolnych dziewczyna była bowiem prześladowana ze względu na swoją wagę i wygląd. Nazywano ją nawet "Hagridem" - imieniem fikcyjnej postaci z serii Harry Potter. To jednak nie koniec. Koledzy z klasy mieli flirtować z nią tylko dlatego, aby potem robić sobie z niej żarty. W końcu dziewczyna postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i drastycznie zmieniła swój wygląd.

Zobacz również: Urodziła dziecko po pięćdziesiątce. Córka musi bronić jej przed hejtem!

Reklama

W szkole śmiali się z jej wyglądu. Przeszła metamorfozę i zachwyca

Liv Ralph, znana na TikToku pod nazwą llivrallph, zyskała popularność wśród użytkowników aplikacji po tym, jak podzieliła się z nimi swoją historią. Szczerze mówi im o swoich przemyśleniach, pokazując rzeczywistość, z jaką miała do czynienia przed i po odchudzaniu.

Smutna przeszłość i docinki ze strony rówieśników sprawiły, że dziewczyna mocno zawalczyła o swoją sylwetkę. Dziś zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Jak przyznaje, wielu osobom trudno uwierzyć, że jest tą samą kobietą.

26-latka w 2018 roku schudła ponad 32 kilogramy. Jej metamorfoza zachwyca. Kobieta przyznaje jednak, że mimo iż mężczyźni zaczęli traktować ją w inny sposób, wciąż pamięta przykre zachowania kolegów z klasy, które niezmiennie przywołują bolesne wspomnienia.

Zobacz również: Szokujący trend. Biorą zastrzyki w brzuch na odchudzanie, cierpi trzustka i oczy

Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Pod opublikowanymi przez kobietę filmikami wręcz roi się od komentarzy. "Niewiarygodne!", "Jak to zrobiłaś? Wyglądasz cudownie!", "Świetna robota!" - piszą użytkownicy aplikacji.

Zobacz również: Pokazał nagranie z 18-tki. Ludziom puściły nerwy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: metamorfoza | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy