Reklama

Wojna i problemy Polski. Jackowski podzielił się nową przepowiednią

Znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoim nowym proroctwem. Polskę i Ukrainę czekają ciężkie czasy i kolejne wstrząsy. Co według wizjonera przyniosą kolejne miesiące?

Wizje Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Komunikuje się ze swoimi fanami w sieci, a każdy opublikowany przez niego film przyciąga tysiące osób.

Sam Jackowski twierdzi, że wielokrotnie z sukcesami pomagał policji w odnajdywaniu zaginionych osób. Choć wiele osób powątpiewa w jego talenty, nie brakuje też takich, którzy wierzą mu bez zastrzeżeń. Jasnowidz niedawno znów podzielił się wizją na temat przyszłości. 

Co Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości Ukrainy?

Według Jackowskiego wojna w Ukrainie nie skończy się szybko, a już w kwietniu wydarzy się coś poważnego. Ostrzega też, że świat czeka poważny kryzys gospodarczy - choć aby to przewidzieć, wcale nie trzeba być jasnowidzem. 

Reklama

"Jeżeli chodzi o konflikt na Ukrainie, mam takie odczucie, nie będzie to krótki konflikt. Ten konflikt zaczął żyć swoim życiem. Ukraina nie podda się. Natomiast rozgorzeje bardzo mocno w okresie kwietnia. Konflikt Rosja-Ukraina będzie na różnych etapach, ale będzie tlił się długo. Mocne uderzenie, w moim poczuciu, nastąpi w kwietniu" - stwierdził jasnowidz.

Co czeka Polskę? Wizja Jackowskiego

Według niego w obliczu kryzysu finansowego rząd Polski będzie musiał podjąć też wiele radykalnych decyzji. Kurs złotego może bardzo spaść, a dostęp do ochrony zdrowia stanie się utrudniony. Jackowski zapowiada też ograniczenia wolności - być może jedynie symboliczne.

"(...) będą jakieś stany, na przykład stan wyjątkowy, albo stan jakiś, który będzie określony. Będą jakieś rygory. Będzie problem z wolnością, może nie dosłownie, ale nie będziemy mogli czuć się swobodnie" - zapowiada.

Co myślicie o przepowiedniach Jackowskiego? Niektórzy komentatorzy zauważają, że każda osoba czytająca wiadomości z kraju i ze świata mogłaby tak prorokować...

Zobacz również: 

Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Co zobaczyła wizjonerka?

Przepowiednia jasnowidza dla Polski i świata. Ma się spełnić wkrótce

Przepowiednia z Valdres. Co zobaczyła 90-letnia Norweżka?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy