"Zapukaj do moich drzwi". Nowy turecki hit w polskiej telewizji!

"Zapukaj do moich drzwi" to serial turecki, który cieszy się wielką międzynarodową popularnością. Już od 15 listopada jest dostępny w Polsce. Czy zostanie takim hitem jak "Wspaniałe stulecie"?

"Zapukaj do moich drzwi" okaże się takim hitem jak "Wspaniałe stulecie"?
"Zapukaj do moich drzwi" okaże się takim hitem jak "Wspaniałe stulecie"?Youtube/Telewizja WPYouTube

"Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı") to serial turecki, który zadebiutował 8 lipca 2020 na tureckim kanale telewizyjnym FOX. Bardzo szybko pobił rekordy oglądalności, a niedługo później również na całym świecie, stając się ogromnym międzynarodowym hitem. "Zapukaj do moich drzwi" zostało emitowane już w 50 krajach, zbierając wielomilionową widownię.

Od 15 listopada serial jest dostępny również dla widzów w Polsce. Emitowany jest w Telewizji WP, od poniedziałku do czwartku o 19:50. Stacja wykupiła dwa sezony serialu.

"Zapukaj do moich drzwi" - o czym jest serial?

"Zapukaj do moich drzwi" to historia miłosna Edy i Serkana Bolata, którzy mimo że z początku czują do siebie nienawiść, łączą swoje losy w niezwykłych okolicznościach.

Główna bohaterka pochodzi z ubogiego domu i usiłuje zdobyć stypendium na studia. Przez Serkana - bogatego i aroganckiego traci to i możliwość dalszej edukacji. Mężczyzna proponuje jej wyjątkowy układ - odzyska stypendium, jeśli będzie udawać jego narzeczoną.

"Zapukaj do moich drzwi" - obsada

Główne role w "Zapukaj do moich drzwi" grają aktorzy znani już doskonale polskim miłośnikom tureckich seriali. W roli Edy występuje Hande Erçel - znana z serialu "Miłosne potyczki", emitowanego na antenie TVP3. Z kolei odtwórcą roli Serkana jest Kerem Bürsin, który grał także w serialu "W sercu miasta", emitowanego przez TVP1 w 2017 roku. 

W obsadzie znalazła się także Bige Önal - aktorka znana z wielkiego hitu "Wspaniałe stulecie", gdzie wcieliła się w rolę Rity.

Przeczytaj też:

Takich połączeń nigdy nie odbieraj. Jak nie dać się oszukać?

Szampański blond. Modny kolor włosów na jesień 2021

Lady Gaga zaliczyła wpadkę na środku ulicy!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas